Dievča,rodičia ,akné :(

Príspevok v téme: Dievča,rodičia ,akné :(
qwers

Už veľmi dlhú dobu ma trápi akné.Veľmi sa mi to už zlepšilo no stále mám nejaké vyrážky,alebo červené čeretvé jazvyčky po nich. Mám deivča už vyše pol roka a v poslednej dobe chodievame často i k nim.Ja sa hrozne hambím ak som vyhádzaný a vôbec sa necítim dobre ani s ňou a už duplom u nich :(...Baby vadilo by vám ak by vášho chalana trápilo akné? A rodičia, čo by ste si mysleli všímali by ste si to?Skutočne ma to trápi, je to pre mňa veĹmi nepríjemné.Ďakujem za vaše názory

qwers

Žihlavový čaj pijávam už asi rok.Nesladím asi nič.Len sa musím donútiť nejesť tú čokoládu lebo málokedy nevydržím ju nejsť dlhší čas...Čo som si na sebe všimol ono sa to zlešpuje až je to už ozaj v pohode a potoms a to zase vráti.A tak dokola stále.Akoby sa to nazbieralo na nejaký čas vypuklo a zmyzlo...A Hlavne po holení mám riadne podráždenú pleť.A mávam ju aj suchú a keď použijem vodu po holení nie je to práve naj...Čo by ste poradili?....A pokúsim sa jej to povedať a počuť jej názor na to.Ona sama mi nikdy nič nehovorila a ani nenaznačila.Len nie vždy mi je príjemné keď sa na mňa pozerá.

cicuska mica

vieš čo ti poradim??? skus vylučit zo svojho stravovania výrobky obsahujúce kakao a nejest tmavú čokoládu..umývaj si viac krat denne tvár čistou vodou...pripadne skus použit vodu na akné - aknelot..ja používam taku oranžovu, kupiš ju v tescu, stojí okolo 72Sk...a ešte pi žihlavový čaj..najlepší je z čerstvej žihlavy ale postači aj ten sačkový...také dva týždne v kuse..najlepšie nesladený...za skúšku nič nedáš ..mne to aspon teda pomáha..nejem tu čokoladu už dlho a všimla som si že sa mi prestali vyhadzovat vyrážky.. a skús vylúčit aj jedenie chipsov..tie podporujú tvorbu akné... tak vela štastia.. skús vyskúšat napr. 3 týždne a uvidiš či niečo z toho zabera.. :) držim palčeky

baaboo

predpokladam, ze tvoje dievca nie je slepe..takze na tebe vidi, ze mas akne..myslim, ze keby jej to vadilo, tak by s tebou nebola...abo by sa s tebou neukazovala na ulici..pred kamaratmi, rodicmi...urcite ta ma rada takeho aky si..a ak ta to tak velmi trapi, tak jej to urcite povec..je lepsie ked budes k nej uprimny, ako jej pri kazdej zlej nalade tvrdit, ze nevies co ti je...a s jej rodicmi si tiez nelam hlavu..oni si vsimaju to aky si..hlavne ako sa spravas k ich dcere...a nie to, ci mas tvar ako detsku ritku...takze chlape ...hlavu hore, naber odvahu a povec drahej co ta trapi...

zuzic

ja si myslim ze by bolo dobre jej to povedat ked budes mat raz kvoli tomu depky...ved nech vie co ta trapi. hovoris ze mate uz normalny vztah tak preco nie. teda aspon ja by som bola rada keby mi priatel hovoril co ho trapi. uprimnost je vo vztaku dolezita...

qwers

Mal som lieky a tiež silné, pomohli naozaj dosť.Ale predsa stále sú nejaké vyrážky.Kožnú navštevujem stále...A myslíte že jej to môžem otvorene povedať ak by som mal niekedy kvôli tomu blbú náladu? Poznáme sa myslím dosť dobre a hovoríme si myslím aj všetko, len ja toto nie.O tomto mi je blbé baviť sa s hocikým.

clever-ka:)

pozri urcite sa tým netráp.. je to proste puberta:) a mala by ta v tomto chapat aj priatelka, aj rodicia vlastne zazivame to každy, niekto viac niekto menej.. mám kamoša co mam tiež akné a musim sa priznat hrozné.. a viem že to trápy aj jeho.. ale skus zákt k lekárke a poradit sa s nou a liekoch. viem že on nejake berie a sú dosť silné:) ták ak by ti pomohli táák vyskusaj:)

lejsy

ja mám akne tiež..sice nie strašne..ale je..a pravdu povediac je mi tiež blbo pred mojim chalanom..lenže on ma akne tiež...chodime už spolu dlho:) a vobec nam to nevadi..ani ked som bez make up pred nim..vyzeram nie velmi pekne:D..ale mne to nevadi:)..lebo vo vztahu ide o ine hodnoty ako o uplne krasnu pleť:))

zuzic

nie na mojom chlapcovi by mi akne urcite nevadilo...nie je to prvorade v mojom zovote, aj ja mam nedostatky a viem ake je to ked ma nieco trapi takze by mi to urcite nevadilo. hlavne je ake mas srdiecko:)

Deee

Netrap sa tym, myslim si, ze ak ma aspon trosku scitanych rodicov tak to urcite chapu a preto sa nemusis citit neprijemne a ak su jej rodicia taki malomestiaci, ze by ta pre akne nemali radi tak sa tym uz vobec netrap, lebo takito ludia ti nestoja za to trapenie, takze usmev a uzivaj si krasne chvile s priatelkou