Zázrak na vyrážky - objavený! :D

Príspevok v téme: Zázrak na vyrážky - objavený! :D
Piper

Strašne veľa dievčat či žien trápia vyrážky a bohužiaľ, i ja som si s nimi prežila pár rôčkov (teraz mám 15). Hnusné, napučaveté, hnisavé vyrážky som mala po celej tvári a čistenie u kozmetičky trvalo i hodinu a pol.
Vyskúšala som viaceré lieky, kozmetičky, kožné lekárky, až mi jedna predpísala ZÁZRAČNÝ LIEK. Čierne bodky zmizli prakticky hneď a do mesiaca som nemala ani jednu, jedinú vyrážku. Liek teraz beriem 5. mesiac a som neskutočne spokojná, i keď jazvičky mi zostali, no tento zázrak na toto nezaberá, na jazvy vám musí doktorka predpísať inú mastičku alebo čo. Volá sa to AKNENORMIN, sú to dosť drahé tabletky, ktoré vám však zaplatí poisťovna :) Majú síce veľmi nepríjemné vedľajšie účinky (abnormálne sa mi vysušujú pery, 1 pomáda mi niekedy vydrží nanajvýš 3 dni, bolesti hlavy, vysušovanie vlasov, pleti...), no všetky vedľ. účinky sa dajú prežiť používaným správnych hydratačných krémov, ktorým mam doma milióny, ale PLEŤ MÁM ČISTÚ a to je pre mňa najhlavnejšie :-)

Ospravedlňujem sa, že som bola trošku dlhá, ale musela som vám o tomto lieku napísať, lebo viem, aké je to mať hroznú pleť a neprajem to nikomu :-) Tak sa naňho skúste spýtať kožnej lekárky a uvidíte :D Musím však ešte napísať, že liek mám predpísaný spolu s antikoncepciou (volá sa Chloe, takže i toto robí svoje :D).

cajik

Je to, co vravela Stanka, ze moze mat potom clovek po roacutane postihnute deti, pravda ? To by ma zaujimalo teda.. Ze aj po niekolkych rokoch sa to moze prejavit?

aluska

jaj a inak tusim sa pri tom musi podpisat papier, ze nemozes otehotniet, ze?
to je tym, ze ak by si otehotnela, plod by bol automaticky poskodeny moja...neni ti to podozrive..ani pri tomto ti netrkne?
preto musis brat antiku ty sprosta!

aluska

piper objavila zazrak na liecenie,fuha!!!!moja je to iste ako roaccutane..ale sak kludne to ber, ved jeden z moznych vedlajsich ucinkov je len spachanie samovrazdy...

keby stretnem tvoju mamu, tak jej dam jednu velku facku, za to, ze ti to dovolila..urobila najvacsiu chybu v zivote a raz to olutuje...taky chcemicky humus ako tento liek...a este v 15 ked si vo vyvine...ach boze...ale sak hlavne ze mas krasnu plet, ze?videt ze si este decko, a raz ked ti zacnu vypadavat vlasy, tak pochopis kde sa stala chyba..a inak neni ti to nejak podozrive, ze ked minies 1 labelo za 3 dni ze ti to vysusi uplne vsetku kozu na tele?je to strasne agresivne...a za to, ze si taka hlupa, ze to beries, sa tu aspon nemusis chvalit!

zuzic

no ja mam citlivu plet, a doktorka povedala tiez ze to moze suvisiet so zapalom hornych dychaich ciest ktore mavam pomerne casto a ked si to das dokopy s mojim vekom:)) pekna sarapata:)
aj ja viem mnoho no nechcem to sem pisat lebo to vie dost bolet...no v podstate kocku chapem len by to nemusela davat na rovnaku priecku so zdravou pecenou...

[zruseny1]

no zuzi :) uplne trefne si to napisala :)) myslim, ze sme to mysleli obe rovnako
a ako to ze ty poznas ten pocit? ja som mala iba toto leto nejakeho bacila, cela som bola vyhadzana a nechcelo sa mi to hojit niekolko mesiacov, uz mi to preslo ale v tom case som fakt nechodila nikam, najviac som sa tesila na vecer a ako zalahnem, ako v tme nebudem nikomu na obtiaz :D a to nie som povrchna... viem co je to mat v rodine autistu, prist o mladeho svagra, viem rozlisi co je problem a co nie... ale ten skaredy ksicht zrovna nebol dvakrat prijemna zalezitost
no proste... ale ma to sammozrejme dve stranky.. na jednej strane si clovek pomocou tych tabliet zazije krasne obdobie, krasnucku tvaricku a potom bum..bud si to odnesie zdravie, alebo sa povodny problem varati, zhorsi sa.... a psychika je vcudu

zuzic

inkognito ani ja nie som v tychto veciach taka bezcitna. mozno som moc vybuchla, tak sa ospravedlnujem len mam nieco v hlave o com tu pravdaze pisat nebudem ale nejak sa ma to dotklo alebo neviem...prepacte...aj ja sa viem vzit do jej situacie, viem co je to hanbit sa ist medzi ludi, co je to vyhybat sa hlavnym uliciam len aby tam nebolo vela ludi, viem co je to plakat nad tym ako vyzeram, znasat posmechy okolitych ludi a rozmyslat preco ostatne su pekne len ja nie. hanba vyjst medzi ludi a nizke sebavedomie toto vsetko doverne poznam. ibaze po par skusenostiach bohuzial uz viem ze hlavne je zit v zdravi az potom je krasa. no ak som sa i tak niekoho dotkla ospravedlnujem sa.

Stanka.

Okamžite to prestaň brať ak to berieš a ak to už neberieš tak s tým znova nikdy nezačni. Môžeš mať v buducnosti postihnute deti !!!! Mne to kožna tiež chcela dať ale obvodna mi to zakazala, ešteže som sa na to spýtala. Deti môžeš mať postihnute aj po par rokoch od vysadenia. Stoji ti to za to?