Minerálka na každodenné pitie

will51

ziadna vsetky mineralky obsahuju ftalaty nebezpecne chemicke latky..najlepsia je voda z vodovodu..ale aj ked si das raz za cas nejaku tu mineralku tak je to ok...ale nie furt

Baja22

kusok od nášho mesta je dedinka a tam tečie voda z hory. takže s maminov chodím každý mesiac na zásoby. tá voda je neporovnatelná z vodovodu...mňaam:))

jimmy

ahojte..
tiez som bol toho nazoru, ze pit vodu z vodovodu je asi najlepsie, ale po tom, co byvam v nemenovanej "metropole" vychodu, zistil som, pomocou daru zraku :), ze ta voda je casto zlto-hneda.. sranda je, ze clovek si to vsimne az ked napusti viac vody do vane, pripadne do priehladneho pohara a polozi ho na bielu podlozku :) no a ako ma potom clovek odhadnut, ze uz odtieklo dostatocne mnozstvo vody a uz tam nieje ziadna hrdza, ci co to vlastne je..?
no a poviem Vam, nechce sa mi pit takuto vodu, aj ked, priznam sa, (iba) cajik si z nej robim(pretoze mineralky su relativne drahe), dufajuc, ze akurat nepijem tu hrdzu :)))

ojka

mineralky nie su vhodne na každonenne požívanie (: Ale vhodnejšie su už tie spomínané,... a ak si si už nejaku inu oblubil, tak ich treba sem tam obmienať.(:

jajkafr

ako ostatný aj ja vravím najlepšia je voda z vodovodu... najmä vo väčších mestách je v nej cítiť veľa chlóru, ale ten vyprchá keď ju necháš postáť alebo keď ju prevaríš...
ak už minerálka tak s nízkym obsahom minerálov a najlepšie nesýtená a nesladená napr. Lucka, Drobček, Rajec