Prečo si nikdy nepamätám čo sa mi sníva

jajka001_

ono je to asi tak ze ked mas plytkejsi spanok , tak si skor pamatas ako ked mas hlboky. a ten koren ta zrejme udrziava v tej plytsej hladine.

ojka

tak ten stroj by si si mohla dat potom aj patentovať, by si teraz zarabala miliony ((-:
ojka nie je bojka, ojka sa snaží vždy pozitívne myslieť, aj pred spankom, ale tak v sne si rozkazovať nedokážem :D

0vecka

ked xces aby sa ti snivalo kup si na nete africky koren snov to vecer spapas a potom si to pametas ja som to skusal celkom haluz neveril som ze to bude fungovat a fungovalo :) ale asi ta sklamem ze to vzdy boli take hovadiny ak je sen zaujimavy tak si ho pametam aj bez toho :)

jajka001_

mmm ked som bola mala si pamatam ze som isla vzdy spat s tym, ze idem do kina :DD
a raz sa mi celu noc snivalo, ze pozeram filmy v tv. rano som bola utahana a nevyspana akoby naozaj :)a zoparkrat ze nemozem zaspat, a som strasne unavena, to som sa tiez nevyspala.
ale niekedy sa mi sniva take scifi ze filmy su proti tomu šuvix :) take zapletky, skoda ze si ich nepamatam, fakt. ked som mala asi osem tak som planovala vymysliet stroj na zaznam snov

ojka

tie moje su takého typu, že ked niečo velmi očakava a bojím sa toho, tak sa mi o tom sniva, prirodzene, nikdy to nedopadne dobre :-D

jajka001_

ja som si velmi pamatala pocas detstva, to som mala take besne sny :))) teraz uz pomenej, vacsinou ked mam nejaky stres a hadam sa s niekym, katastroficke sny, sny ked ma nahanaju, no a eroticke sny :)
ja mam inak dost bujnu fantaziu tak mozno je to aj tym