Vztah na dialku, dôvody za

Príspevok v téme: Vztah na dialku, dôvody za
mediq

Zdravím.
Chcel by som sa opýtať na výhody vzťahu na dialku.S priateľkou sa poznáme 2 roky cez net a nedávno sme sa dali do kopy, ked sme sa spoznali prvý krát naživo bolo to ako z rozprávky aj to je , ale včera sa ma opýtala, či to má všetko zmysel a ak mám byť úprimný nevedel som , čo jej nato povedať. Vzhľadom nato, že ju neskutočne milujem a pre mňa nie je len taká nejaká "dalšia" ale je pre mňa všetkým. Viem,že vzťah na dialku je ťažký ale myslím, že sa to dá. Poprosil by som nejaképostrehy ľudí ,ktorý prežily vzťah na dialku a dotiahli to úspešne do konca. Koniec si predstavujem asi tak, žeby mohla prist na skolu do KE, čim by sa náš vzťah už nevolal na dialku. Za každú radu budem povďačný.
PS: serte na moj pravopis :D

bonn

viem ake je to studovat medicinu, a viem ze mnohi ktorych poznam pri nej stihaju zurky, vztahy, proste vsetko co k studentskemu zivotu patri.....,a ked ona nie je dost motivovana, tak prepac, ale mne to pride potom zbytocne, skus ju este presvedcit ze to ma zmysel, porozpravajte sa, musite byt obaja rovnako naladeni na toto, a potom to vyjde, nezavidim ti tvoju situaciu, lebo vidiet ze ti na nej naozaj zalezi, ak aj jej na tebe, tak to vydrzite.., neboj

mediq

viez BONN, študujem medicinu a naozaj malo kedy mam "voľno" a ked nejaké mám tak letim za ňou aj o 2 tyždne tam idem na vikend. Ale potom idú skúšky a mesiac sa určite neuvidíme,ale ked sa mi ich podarí spraviť čim skôr tak budem prinej. Ja som schopný vydržať,lebo proste jedine načo sa sustredim je to , že pride vždy deň ked budeme spolu. Ale bojim sa ,že ona neje asi až taká silná,alebo teda berie to inak.

bonn

mediq tak to rozoberte, skor ci neskor vas to pocka, a skus ju prekvapit, my ked sme boli na tom najhorsie, bol schopny za mnou prist o dva dni, a to musel vybavit autovbus, letenku, volno v praci......dokonca sa stalo ze to zorganizoval tak, aby som mala aj ja volno, a zrazu sa zjavil pri dverach,, ani som nevedela ze pride, a to len tak ho napadlo......., tak skus obcas spravit aj ty taketo blaznostvo a mozno si aj ona uvedomi, ze ti na nej naozaj zalezi....., vsetci potrebujeme vediet, ze ten druhy nas naozaj chce, ze sme pre neho takmer vsetkym, povedz jej to, co si sem napisal, a uvidis bude dobre...., ale nechovavaj sa pred rozhovorom....

mediq

A nejaky argument,ktory mam nanu pouzit? Aby to vydrzala , lebo viem, že to prenu to neje lahke. A aby jej to dodalo silu,volám, jej každy den, o 10 dni tam idem, poslal som jej macika cez internetovu donašku. Pišeme si, len vcera sa ma spytala ,že ci to ma zmysel :( a ja sa bojim, že sa to začne rozoberať viac a viac.

kitana

Ahoj,
ja mam vztah na dialku, moj priatel cestuje vzdy mimo sr na mesiac a viac potom je par dni doma a opat prec, ale myslim si, ze aj tak to stoji za to, strasne ho milujem a vydrzim to a on tiez. Kedze je taka doba aka je a s pracou je to tak ako to je, tak nam neostava nic ine iba to vydrzat. Vzdy som tvrdila, ze vztah na dialku by som nevydrzala, ze obdivujem ludi, ktori takto ziju a podobne a nakoniec som predtymto stala JA sama a este stale stojim a pravdupovediac som stastna. Cenim si kazdu minutku s nim a on so mnou, kontaktujeme sa kazdy den, net, mobil akokolvek. POdla mna sa da prezit vsetko ak si ludia veria a su k sebe uprimni. :o) Drzim Ti prsty. A skuste najst nejake riesenie a ak to nejde teraz, tak casom snad ano.

bonn

tak sa na to dajte......, ale nenachadyaj hned vyhovorky ake mas povinnosti, tie povinnosti budu aj ked sa nastahujem tam, a tiez na nu nebudesx mat cas........,mne sa kolkokrat stalo ze som cele noci nespala, ucila sa v lietadle, len aby sme mohli byt spolu......, a to bola vacsia dialka, a boli sme spolu minimalne raz do mesiaca........drzim palce nech vam to vyjde

mediq

ked ja ju tak velmi lubim :( a proste viem,ze nam osud nepraje co sa tyka ako sme daleko od seba. A aj ja chcem byt s nou kazdy den , aj ja s nou chcem chodit na prechadzky a do kina ale proste neje to tak, ale nechcem sa podriadit osudu. Ona je pre mna cely svet, proste to je splneny sen to dievca a proste keby ze sa rozideme kvoli dialke, tak ja by som ju lubil dalej, na nu by som proste nezabudol lebo to sa neda, viem ze na taky vztah treba velmi vela sily a ze to je balanc na žiletke,ale viem , že sa to da dotiahnut tam kde chceme. mozem byt pri nej 1x-2x mesacne, ale na druhej strane mam aj povinosti ,ktore vyplivaju z mojej prezyvky v tejto teme.

bonn

pokial vviete ze budete spolu, mate moznost sa stretavat, budes za n ou chodit, kedze aj keby bola v ba, tak to nie je az tak daleko, to mozes za nou chodit aj kazde dva tyzdne minimalne, a citi aj ona k tebe to co ty k nej tak to moze mat sancu......., ale uvedomte si, ze ked potom budete spolu castejsie, nielen par krat do mesiaca, ze to bude o uplne niecom inom....takze moze sa stat ze do toho investujete a vobec nic sa vamn nevrati....., takze byt priparaveni aj na tuto moznost.......

smutka

A neviem preco uvazujes, ze ona by mala prist za tebou do Kosic. Mozno by jej viac vyhovovvalo, keby si sa ty presunul smerom k jej miestu byvania :) To ta nenapadlo? Ak si schopny muz, tak to pories a necakaj, ze to poriesi ona.

smutka

Ahoj,
tvoja priatelka ma pravdu. Neda sa takto dlho fungovat. Aspon pre zenu nie. Zena potrebuje neustalu pozornost muza a ked jej to bude chybat, tak nebude stastna a bude sa citit s tebou nespokojna. Jednoducho ta potrebuje pri sebe. Nie 24 hodin, ale potrebuje s tebou hovorit o kazdom dni, chodit s tebou na prechadzky, do kina. Na dialku teda nie!!!