co s nafuknutym bruchom?

timka

sewie: aj ja si poviem kazdy vecer, ze tak dobre od zajtra naostro nabehnes na pravidelne jedenie. ale napr. aj vcera som vstala o 10, jedla som az o 12 obed, ale ani neviem kolko, lebo som len zdibala nad hrncami od jedneho k druhemu, od sladkeho k slanemu a vela pila, ale dost som toho pojedla, mozno aj 2 cele porcie. a nevedela som sa zastavit. potom som jedla o 2 o 3 o 4 o 5 o 6 o 7 furt nieco ako syr, jablko, mrkcu, cviklu, lyzicku toho ci onoho, jadierka. viem co mam robit a co by som nemala ale jednoducho si neviem rozkazat. potrebovala by som vyprask.

sewie

ahoj sendy,aj ja sm robila to iste,nerob to lebo budes hrozne nestastna a za kratky cas priberies viac ako keby si jedla normalne a budes cytat len depky.nie si tucna!ja som vyzerala tak isto!mala som 52 pri vyske 173 a potom az 48!!!nevedela som ako sa z toho vyhrabat a obzieracky striedala s hladovkami a pribrala som sa kratky cas na 58!povedala som si -fajn vcera si sa obzrala,teraz to budes mat na riti a na bruchu-tak ti treba aspon sa poucis ,a na druhy den som zacaa normalne jest ,cvicit a pomalicky mi vaha klesla na 55,5 co je na moju vysku akoze dost vykon a pri tom vobec nehladujem!a doprajem si aj koac ci cokoladku!

sendy

ja mam tiez ten problem zy necele dva mesiace som schudla zo 63kg na 51kg a meriam 174cm.snazim sa aj normalne jest ale mam dni len take ze bud nejem nic alebo sa prepchavam a najviac sladkostami.a potom to brucho no strasne.aj tak si pripadam strasne tucna.

palinnna

Ahojte, pisem az teraz, ale rozne opuchy aj brucha, ako som sa dozvedela od lekára vznikajú v dôsledku nedostaku bielkovín v organizme, tak ak chcet proti tomu nieco urobiť, uvarte si kuracie prsia, aspoň ja to tak robím a mne to pomáha, aj keď bude uvarené len vo vode...

sewie

najlepsie je poradit sa s lekarom..ja uz jem relativne normalne..kupilasom si celozrnnu vlakninu tu si sypem do jedla alebo ju jem len tak-je to taky prasok a funguje..ucinky nie su hned ale pomaly sa dostavuju,pomaly prestavam vyzerat ako tehotna-spytajte sa v lekarni napsyllium-to su take otruby-tiez to skvelo zabera..samozrejme nemozete ale cakat ze to co ste kazili niekolko mesiacov ci rokov,sa za den spravi!treba jest!normalne nech si na to zaludok opat zvykne..na cas vynechat kako-cokoladu,cierny caj-sposobuju zapchu...jest celozrnne pecivo-to sa zaludok velmi potesi..dalej pomaha ak si vecer namocite coste ovsene vlocky,rano vylejete prebytocnu vodu a zjete ich-cistiaci efekt zaruceny:)

janka

pomozte mi..mam bulimiu uz dlhe roky ale take nafuknute brucho som este nemala:(..neni to z toho ze som schudla teraz za velmi male obdobie 12KG?:(co podpori travenie??ako mam zacat normalne jest???

janka

mam tento probleeeem..pomooc..je to hrozne..strasne nafuknute brucho..mam bulimiu uz dlhe roky ale teraz som schudla 12kg a mam zapchu..ako mam zacat normalne jest..stale kontrolujem kalorie..newiete kolko am 1kg tuku kalorii?
dakujem

sewie

no uz ma brucho zacina pomaly posluchat..snad to nezakriknem-kombinacia vselijakych cajov,vlaknin,a otrub funguje(((:

timka

gabinka. mas tu niekdy alebo na blogu rozpisany nejaky tvoj prehlad bojom s ppp? tvoj pribeh alebo take nieco Jaj ako ti zavidim deti.