časté budenie sa počas noci...

Príspevok v téme: časté budenie sa počas noci...
nespavka

Ahojte... v poslednej dobe, vlastne odkedy som nastupila po ukonceni skoly do prace, tj asi tri mesiace, mam tento problem - budim sa v noci a musim pozriet na hodiny, ci som nezaspala do prace, kontrolujem cas, zobudim sa pokojne aj o druhej, o tretej, o stvrtej... aj 6-7krat za noc... cim blizsie je rucicka k siestej hodine, tym castejsie sa prebudim. Do prace vstavam asi 6:15. Uz sa mi aj stalo, ze som sa zobudila s hrozou, lebo bolo uz 7:20, zacala som stresovat, ale uvedomila som si, ze je sobota a nemusim vstat, ale srdce mi bilo ako o zivot... Nechapem, cim to je, kedze do prace sa tesim, mam to tam rada, zvykla som si, nemam z toho stresy a pod., do skoly som tiez nemala problem vstat, spavala som dobre. Neviete, co sposobuje nocne budenie sa, ked sa nicoho v praci nebojim? Neriesim momentalne ani zivote dolezite situacie, ani som nezazila ziadny sok, ci nieco na psychiku narocne... proste som v pohode, len sa budim iks raz za noc.

nespavka

Ako ucitelka som v permanentnom nasadeni a strese, v pozore... ale neberiem to ako stres, skor ako zodpovednost... nezabudnut tamto a toto, je s tym vela inych povinnosti spojenych, o ktorych nevie ten, kto tu pracu nikto nerobil... mozno obava zo zlyhania alebo z toho, ze na nieco zabudnem... ze by to bola pricina? Hoci si obavy ani nepripustam, lebo ma ta praca mimoriadne bavi... ale isto nechcem zlyhat.

zuzic

no na ten nezvyk som prave myslela...ze sa ti zmenil rezim a tak..ci to nema suvis...a urcite nemas ziadne stresy? aj ked v dobrom ci neberes svoje starosti moc vazne alebo tak...

nespavka

neurologicku? ejha? ze by tam bol problem... pouvazujem, pockam, ci to neprejde. mozno je to len nezvyk a ten prechod z volneho rezimu, co som mala pocas leta na uplne novy a pevny... ked som chodila na vysku, vstavala som vseliako, raz rano, raz az o deviatej, ako bolo treba...

nespavka

do prace som nastupila len teraz na jesen, asi pred dvoma-troma mesiacmi a odvtedy sa budim. ked mam volno, nebudim sa. pracujem v skolstve, mali sme uz prazdniny jesenne a nejake volna a vtedy som sa nebudila, spala som riadne.

zuzic

ja sa casto budim len ked mam tazky den, nejake zle testy alebo viem ze nie som dobre naucena, dolezite stretnutie, stresy...alebo zas ked mam naopak velmi dobry den...vtedy aj ked mam budik kazde styri minuty sa budim a pozeram na hodiny...to s tou sobotou tiez poznam ale iba niekedy:)

nespavka

Zijem s rodicmi.... pokojne ma mozu budit, idu tiez rano do prace... keby mi nezvonil budik, viem, ze ma zobudia...