neviem schudnut :(

Príspevok v téme: neviem schudnut :(
nikusatqo

ahojte .. mam jeden dost velky problem .. nie som ziadna modelka .. mne to osobne nevadi ale v zivote mam s tym problemy urcite to mnohi poznate .. teraz idem na strednu a robia sa tam skusky z telesnej.. a potrebovala by som dat nejake kila dole .. meriam 170 a pri mojej vyske vazim 100 kg. a vobec nic mi nezabera aby som schudla

aluska

to s tymi jablkami nie je velmi mudre..maju sice vela vlakniny a vitaminov, ale asi neviete ze prilis velke mnozstvo vlakniny (viac ako 50g za den) v tele zabranuje vstrebavaniu vitaminov a mineralnych latok...takze pozor na to..jedno jablko obsahuje priblizne 30% vlakniny
cize podla mna treba tak maximalne 2 jablka denne

lensuhjaaa

a co jedavate na veceru?nechcem ziadny chlieb nic,akurat mame v chladnicke cottage syr,a tofu neviem co si mam dat ovocie tiez uz asi nieje dobry napad

aluska

nikutasqo ano, zo zaciatku to ide rychlo..pretoze mas 100kg a pre telo je to velky sok..ale takto rychlo budes chudnut len par dni, mozno tyzden, dva..potom to uz pojde pomaly, velmi pomaly

nikusatqo

ale sak jedavam kazdy den 6 krat za den v malych mnozstavch .. a aj cvicim ... ja nemozem za to ze to ide tak rychlo co mam robit ??

jabko

jablká su úžasní spaľovači tuku.Denne aspon 5 jablk. Teraz je ich dosť. Mne to pomohlo. Za tyžden 2 kilka. Cvičím sice pri tom aj jogu denne aspon 20minut.aj ked nie vzdy mi to vyjde.