domaca cukrova pasta na nohy

lenkaa123456

skusala som si doma uvarit tu cukrovu pastu. nedrzala mi tak po kope ako na tych videach ze sa to proste nedalo takto len rukou strhavat, tak som si to naniesla na nohy a dala na to odstrihnuty pasik z bavlneneho tricka a tak som to strhla. niektore chlpy mi to vytrlho a niektore nie. neviete preco? niektore sa mi len pretrhli v polovici asi

vrabcica

moze sa to potom uskaldnit v chladnicke? ked sa zvysi?...ako to ze ziadnu latku netreba? ja som citala, ze nastrihas plachtu alebo plienku na pasiky, nanesies a strhnes...ze vraj od toho rastu chlpky menej, no neviem co je na tom pravdy...a tiez ze treba pouzivat kazdy den lufu, aby nezarastali chlpky

mary-anne

a tu pastu si potom nanesiete na nohy a co dalej? cim to vlastne zdepilujete? nejakou latkou?
a neboli to?
funguje to vlastne ako horuci vosk,ze?

letnicka

a ked nemam citron tak kludne dam stavu z toho umeleho citronika z Lidla stoji asi 35 centov. nie je to síce cista priroda ale neuskodilo mi to : -)

letnicka

ja davam 450ml kryst.cukru 50ml citr stavy a 50ml vody. spolu rozpustit a zahrievat kym masa nie je jemne zafarbena do bezova (nie do hneda - to uz je vela) po vychladnutí má karamelovú farbu. ked som dala olej nechytalo to dobre.