Nakupy v Polsku-Nowy Targ

pooiacka

v Nowom Targu sme boli asi v Oktobry bolo to tam super da sa platit aj eu. su otvorene vo stvrtok a v sobotu je to tam super je to tam bezne ako pri nas na jarmoku stanky s obleceniamy jedlo topanky sportove potreby do kuchy na auto atd je to tam eno nuno

Mirušš

ahojte chcem sa isť pozrieť na trhy do Targu chcela by som sa spýtať či to tam bude 16.10.2010 aby som sa neprehnala. A ešte Vás poprosím chcela som kúpiť aj maso ale nie na trhu poradťte mi nejaký obchod alebo velkosklad a ako to tam najdem dakujem

jancecka

ahojte, ja som založila novú tému o trhoch v Jablonke a nevšimla som si tejto :D my chcem ísť tam, vraj sú otvorené len v stredu. O Jablonke nič neviete?
čo sa týka Targu, tak vraj je otvorené vo štvrtok a v sobotu, ale na isto neviem, nikdy som nebola.

murka

prosím vás potrebujem aktuálne informácie o trhoch v Novom Targu. Zajtra sa chystáme na nákupy, ale chcem mať istotu, že určite budú. A chcela by som ešte vedieť dokedy to býva, bo som tu čítala že to býva len doobeda, tak sa chcem radšej uistiť. Ďakujem za info.

ada1305

Chcela by som sa informovať, či budú dňa 17.4.2010 trhy v Nowom Targu, alebo sú zrušené kvôli štátnemu smútku? Prosím dajte mi vedieť.

mimnul

Chcem sa spýtať, v polsku jablonka targ su aj teraz trhy? lebo niekto spominal že su až od marca, že januar a februar maju volno.