ženské bradavky

Príspevok v téme: ženské bradavky
kubK.O

Už od mala ma sere, že mám akoby ženské, veľké bradavky, také má skoro každý tučnejší chlap, ako som si všimol, teraz chudnem, cvičim , budem mať 15 rokov, zaujíma ma už vela rokov, či sa zmenšia a budú normálne.. prosim len seriozne, sproste nazory si vymieňajte na inej stranke, ďakujem pekne..

aluska

hej hej...tak ale mas nejake prsia,takze zeby z toho vysli co ja viem jednotky?dvojky...?proste je ti to videt ze mas vela tuku na prsiach?

aluska

a ty si nejaky obezny? lebo pri tej obeznosti to este chapem, ked muzovi narastu ako keby prsia, vtedy sa moze ta koza aj bradavka natiahnut...ale ked is normalny a nemas na prsiach nejako extra vela tuku tak pochybujem

KuBK.o

Nó možno máte pravdu obaja, v prvom rade ďakujem, že nemáte sprosté poznámky a v druhom rade.. ja nvm, ja som si všimol, že skoro každý tučnejší chlap ich má také zväčšené jak keby ženské .. a ja rovnako, ale už cvičim, no ja dufam, že to zmizne, bo sa mi to MOC nepáči...

aluska

denz ja nehovorim ze bude dojcit..ja hovorim ze neexistuje rozdiel na pohlad...neni su ze zenske a muzske bradavky

aluska

podla mna neexistuje rozdiel medzi zenskymi a muzskymi bradavkami..a nemyslim si ze sa ti zmenia...zmenia sa tak mozno tehotnej zene ale chlapovi pochybujem