Dostavam sa do tazkej depresie

Príspevok v téme: Dostavam sa do tazkej depresie
deprimovana

S priatelom sme spolu uz rok a pol a od yaciatku mame tento problem. Ze po asi minute milovania mu ochabne a tym padom sex aj skoncil. Vcera mi povedal, ze za to mozu moje stavy resp. ta tekutina priesvitna co zo mna "ide". Ze on ked sa hra nema problem a ani pri fajke. A ze hlavne tento problme nikdy nemal, co mi velmi pomohlo ked mi to oznamil. LUDIA EXISTUJE NIECO TAKE? ZE BY HO TO UMRTVILO? Boze sama sa cudujem co to tu pisem za otazky ale uz sa dostavam do tazkej depresie. Mala som 10 muzov, sex bol vzdy skvely...nikto nemal problem a na sex som sa tesila. teraz mam zovrety zaludok pred kazdym pokusom a mam strach co sa zas stane. Poradite mi? Stale na to myslim, neprejde minuta co by som na to nemyslela ako to ylepsit, co spravit? aka je vo mne chyba? co robim zle? pritahuju ho ine baby?? Som stale smutna a hocikedy sa kvoli tomu rozplacem. Aj teraz mi uz idu slzy do oci..

ajka1170

tak toto fakt nie je na depresiu a tvoju navstevu psychologa, skor by som si tipla na jeho predcasnu ejakulaciu a este rychlejsiu navstevu urologa...ak mu na tebe zalezi....jasne, sex nie je vsetko, ale dost podstatna stranka vztahu...

theoleander

Nie ty bud deprimovana , ale on je cvok,on by sa mal dat vysetrit, a ktovie ako to bolo z jeho predchadzjucimi ked tak neprimerane reaguje na to co ide z kazdej zdravej zeny ked je vzrusena.Myslim vela si o nich vymysla.

deprimovana

Co mi on povedal, tak mal okolo 7 dievcat,z toho jeden 6 rocny vztah. ma 30 rokov ja 24. Uz nedokazem predstierat ze ma to netrapi a neboli.. uz neovladam svoje sklamanie.
Ja viem, ze moja tekutina je v uplne v poriadku, gynekeloga navstevujem pravidelne. Zo zaciatku som si myslela ze som ju mam velku a mu nevyhovujem. Ale v minulosti som mala skor opacny problem. Moj doktor sa nad mojou otazkou ci som velka zasmail a odvetil, ze som anatomicky uplne v poriadku a ze moj partner sa ma snazi dostat pravdepodobne do submisivnej polohy. V ktorej uz pravdepodobne som.

brieta

suhlasim s predchadzajucim prispevkom,tiez si myslim ze chyba bude unho,v ziadnom pripade u teba. Nevies ci uz mal predtym ine dievca a ci nemal podobny problem? Lebo je to dost cudne ze by mu vadila takato vec.Skor problem so vzrusivostou,alebo nieco podobne.

sun0808

Nemyslim si,ze nieco robis zle,skor,ze on ma problem.mal by byt rad,ze *tekutina z teba ide*chce povedat,ze ked sa miloval z inymi zenami,boli suche?Je to od neho dost kruty argument.pomoc by mal hladat on,ibaze pre chlapov je to velmi hakliva tema.poradit ti moze niekto zainteresovany.mozes preto urobit akurat to,ze ak sa to znova stane,skus na sebe nedat vediet sklamanie,otosc to nejako na srandu.alebo sa pred nim zacni hrat sama,mozno ho to znova nakopne.drzim palce,,,dufam,ze najdete riesenie.