Psychická porucha?

Príspevok v téme: Psychická porucha?
katuška23

už asi polroka minimálne sa trápim s ťažkými depkami, ja už vážne nevládzem existovať, nedokážem ráno vstať, revem bez príčiny ako krava, s frajerom sa hádam každý den kvôli mojej žiarlivosti, podozrievam ho každú chvíľu, ktorú nieje somnou.. viem že táto žiarlivosť je už chorobná, ale nemôžem si pomôcť... viem, že potrebujem pomoc, ale fakt neviem, na koho sa obrátiť..cítim sa ako najopustenejší človek na svete ktorému už nikto nerozumie...aj ked na to nemám presný dôvod. Som ako v bludnom kruhu, a už fakt netuším, čo s tým urobiť, peniaze na psychologa nemám... každým dnom čím viac túžim po tom ráno sa už viac nezobudiť a už sa konečne netrápiť...

katuška23

Ďakujem sun, ja už neviem čo robiť. Prosím vás, je nejaký psychológ aj zadarmo alebo ako sa k takému dostať?poraďte prosím.ďakujem.

katuška23

Takže na meniny mi napísal:Vsetko najlepsie k meninam,vela stastia,pokoja a vela penazi.
co viac si človek môže priať od milovaného človeka, však? Ja nevládzem už ďalej žiť bez neho.:(((((((((((((((((((((((((((((

katuška23

Janny tak presne to isté robím aj ja...a tiež sme spolu skoro 6rokov a teraz mi povedal, že to musí nechať vychladnúť,lebo jeho "pohár trpezlivosti" už pretiekol..a že celé dni rozmýšľa o nás ako to ide byť, ale že už nevládze :((( ale ani ja nevládzem už ďalej s takýmto životom...ani na meniny mi dnes nezablahoželá, predpokladám..nemám energiu na nič, nieto ešte ísť do roboty a tváriť sa ako tak normálne s opuchnutými očami...najviac sa bojím, že tentokrát už naozaj nechce byť somnou :(((

adulkao

Kati.....zajtra mas meniny....vlastne uz za 1 hodinu a 30 minut.....tak skus spravit nieco malilinke inak ako to robis normalne, nieco uuuplne nenarocne, co ta nebude stat ziadnu energiu, lebo jej asi nemas v tomto case na rozdavanie....napriklad ja ked som sa rozvadzala a padol na mna cely svet, nemala som kde byvat, muz minul vsetky peniaze, drogoval, atd, atd....som si povedala, ze 1. skusim sa na seba usmiat do zrkadla (divne, ze?, neviem ako ma to napadlo), 2. skusim kazdy den urobit nieco uplne male inak (napr. chod do prace/skoly inou cestou, kup si novu zubnu kefku a pod.). No co Ti budem hovorit...ISLO TO!!!! A bolo to MOJE vitazstvo, len moje...a kazdy den som ich mala na konte viac, malilickych, potom aj vacsich....a teraz som stastne druhy krat vydata. A este snad jedna rada z mojho zivota: odloz problemy, ktore momentalne nevies riesit, povedz si, ze tento problem budes riesit, ked sa das trosku dokopy a ver ze to tak bude, Tvoje vnutro najlepsie vie recept na Tvoj problem, len mu musis nechat trosku casu, nech sa spamata a nepliest ho stale tymi istymi stresmi dookola. Nechaj svojho vnutorneho poradcu zhromazdit silu, kym skusis robit tie malicicke veci inak...fakt skus to a napis zajtra ci Ti to islo, skus trebars tu inu cestu do prace/skoly/obchodu....a daj vediet....je to fakt tak strasne malo a dokaze to zmenit straaaasne moc! Tak skus si teraz otvorit okno, daj si par plnych nadychov a vydychov (pri nadychu obe ruky nad hlavu a pri vydychu predklon), daj si pyzamo a skus pocitat ovecky....rano ked sa prebudis skus vymysliet co urobis inak a ako to spravis....a URCITE DAJ VEDIET!!!

nexus

will.. a z coho mas tie depky? globalne ta uz vsetko serie, , alebo jedna vec? mna najprv len jedna, teraz uz sa mi vynara vsetko co som v zivote spackal a pichne to v bruchu, ako 220 voltov...
a nechapem, aky som ja idiot..najhorsie je, ze teraz mam na vsetko riesenie...viem ako by som to bol mal robit, medziludske vztahy, v praci, preco mi vsetko dochadza tak neskoro...
ale...pozitivna myslienka ma napadla aspon, pred dvoma rokmi som bol v podobnych srackach ako teraz, ak nie horsich, a hovoril som si, ze uz je vsetkemu koniec...nema to zmysel.. ja uz som suci tak na nahradne diely...
a.. zazil som vselico pekne potom, aj najkrajsi vztah v mojom zivote, o ktory som nedavno prisiel, a keby som nebol v tych srackach , tak bybolo vsetkoo uplne inaac...
tak preco by to neplatilo aj v tomto pripade?...
ze este pride nieco pekne, krajsie?

Janny

Ahojte.Pripajam sa k vam.Mam uplne ten isty problem.Znicila som si 6rocny vztah neustalou ziarlivostou a podozrievanim,dalsi si nicim po roku.Nedokazem si pomoct.Stale hadky kvoli tomu ze ma stve partnerova minulost aj ked sa len pozrie na nejaku.Rano sa zobudim a hned mi je zle od zaludka,stres,cez den depka jak hovadu,zaspavam s tabletkami..aspon som rada,ze nie som na svete sama,ale slovko samovrazda mi po rozume beha cim dalej tym castejsie.Takeho cloveka ako som ja,s takym sa neda zit a povedali mi to uz 3 ludia na ktorych mi zalezi..