Bolí ma srdce

Príspevok v téme: Bolí ma srdce
zuzuzi

Rada by som vedela nazor,ci je nutna navsteva lekara.Mam za sebou 11rokov manzelstva,ktore malo pekne dni,lubim manzela aj svoje deti,ale kym sme sa postavili na vlastne nohy stalo ma to mnoho stresu...a celkovo...dostala sa do toho nevera,alkohol,nezhody.Teraz,ked je to konecne take ,ake som si zelala,zacala ma *boliet srdce,teda ja neviem,ci je to srdce,ale na lavej strane pocitujem take pichanie,alebo akoby mi nieco mliazdili,stiskalo to srdce,alebo teda co to je.zacinam mat obavy,lebo je to uz denne,ale da sa to vydrzat.je to srdce,alebo nieco ine?vdaka

Katka2104

Dobrý deň, možno to tak úplne nepatrí k odpovediam na Vaše otázky, ale s témou to určite súvisí. Chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, zaberie Vám to len pár minút a pripíšete si jeden dobrý skutok :) Diplomová práca je zameraná na kvalitu zdravia súvisiacu so zdravotným stavom pacientov po aortokoronárnom obchvate (bypass). To znamená, že dotazník je určený pre ľudí, ktorí majú za sebou operáciu bypass, nezáleží na časovom odstupe. Za Vašu ochotu Vám veľmi pekne ďakujem a praj krásny deň.

www.survio.com

ojka

myslím, že najlepšia rada tu už padla (: zajst k lekarovi, na interné, takéto niečo , a hlavne ked to je už na dennom poriadku, by sa fakt nemalo podcenovať...

karioll2

nikto ti takto od stola nepovie diagnozu,nehovoriac o tom,ze sem nechodi ziadny lekar
chod k lekarovi,na co cakas,ze to prejde?