byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

darika...

Boze baby moje,ja som slubila,ze napisem mail a nenapisala.Ja som mala toho tolko,ze som na to uuuplne zabudla.Naozaj sa omluvam,nerada slubujem,ale ked clovek niekde zije 4 roky a zrazu ma 10 dni na to,aby sa vratil domov,vsetko,kde bol prihlaseny,porusit,popratat vsetko z domu...neviem co pojde do lietadla,co poslem dopravou odtielto tak,aby som zobrala najdolezitejsie.Aj dieta,prezil tu svoje vacsie detstvo a nemozem mu tu vsetko nechat.Ma tu knizky,hracky,vsetko,co maju deti v jeho veku doma.On povedal,ze to nebude potrebovat,ale nemozem mu to tu nechat,tak kombinujeme,vybalujeme.Uz mame asi 7 velkych krabic plnych,pripravene,co pojde do lietadla a stale nieco nachadzame.Takze preto.Ani som necitala co ste pisali,len som videla,ze Sway si sa ozvala.Idem popaskovat a budem citat.Sway,vzdy si mala moje zmyslanie,tak tu mozes pobudnut.

!janka

ja mam toho uz fakt dost, tak matka ma ide citovo vydierat, lebo to s nou nechcem riesit, byvaly mi vynada, ze som nieco zle povedala mojej mame, lebo ona cit na taketo veci a ja sa mam sustredit na pracu a nie na toto........nemam nervy........

!janka

dnes ako uplne koniec.....mamina sa zasrala do toho do coho nemala......som jej vysvetlila, ze toto je moje sukromie, nie ona si dnes neodpustila cestu k priatelovi aby mohla vyzvedat.....som taka nasrata, normalne neviem, ci mam kricat, plakat, buchat.....uz som z tohto uplne zufala, by som najradsej, aaaaach vrazdila.....byvaly mi zase vcera pisal, ma ide urvat......raz on, potom mama, najradsej by som sa zbalila a odisla, na nic sa neviem sustredit, absolutne.......a este tolko toho mam vybavit, dostahovat, domov nabytok odstahovat, bakalarka, skola, v kuse niekto nieco chce.... ma drbne, stale dokola vsetko, uz nevladzem........fakt nie

sway

Ahojte,
teraz mas asi narocne obdobie,urcite ste si s priatelom na seba dost zvykli a teraz je vsetko ine.Inac myslim,ze si zvolila dobru cestu:-)Tym,ze chces zacat sportovat a zdravo jest a trosku mysliet na seba.Urcite ti to neuskodi:-)Ak budes chciet,mozme sa aj my stretnut,ked budem v BA (planujem druhy marcovy vikend)..
darika neviem,co je s tebou,ale myslim,ze mas odzite toho dost a nieco ta len tak nezlomi.Ak chces kludne napis aj mne,ja tiez rozhodne nepocuvam iba zo slusnosti:-)

!janka

ja to tiez tak vacsinou robim, ze si necham pre seba, ale neda sa to vzdy a vsetko.....a nemyslim si, ze je to zo slusnosti iba....ja napriklad rada pocuvam, poradit velakrat neviem a ani nechcem, lebo raz mi jeden ucitel povedal: vies co je najlahsie na svete? poradit druhemu.......neviem odkial to vzal, ale myslim, ze je to pravda......a mne napr. uplne staci ked sa mozem vyrozpravat, niekto ma povzbudi a podrzi nejakym slovom....ak si najdes cas a chut tak sa ozvi, ja budem len rada, ale ak nie, nechaj tak a setri si energiu a cas, ved sa mozes ozvat hocikedy......a myslim na teba

darika...

Ja som nikdy nepotrebovala radit,len sa tak vyrozpravat a vyplakat.Uz som tym nejak presla a zistila som,ze je lepsie si nechat veci pre seba,lebo ta kazdy aj tak pocuva len so slusnosti.Uz sa kolko chystam,ze ti napisem,ale musim to tak citit,aby som ti popisala viac.Zajtra budem mat lepsiu naladu...aj to napisem,tak si najdem popri kavicke cas a podobem.Tak si poobede pozri.

!janka

darika, nemas co obdivovat.......ja som si tak uvedomila, ze mne zivot preteka cez prsty a ze ho zijem tak ako nechcem, to je vsetko......neviem sice co presne chcem, ale toto nebolo ono.....mozno to bude lepsie mozno nie....a u nas je to tak, ze sa trapime obaja rovnako, v podstate som odisla s tym, ze ho mam stale rovnako rada, stale mi bude chybat, ale potrebujem nieco viac, to je vsetko....a mozno sa aj on uvedomi, blbe je na tom to, ze sa naozaj snazil posledne tyzdne, dokonca som dostala darcek na valentina, aj ked ho nemusim...ach jaaaj, ale chyba mi, a bol taky zlaty, lebo mi pise dnes, ze teraz na vsetko zabuda, ze ani nevie konkretne na co, len ze ma blby pocit,a vie za vela veci zabuda.... toto som na nom zboznovala........ach.......darika ty tiez mas asi tazke a blbe obdobie, ale neboj, vsetko dopadne tak ako ma.....hadam ta ma kto podrzat

darika...

No,ci uz pride,alebo nie,len nech si stastna.Musis sa zacat viac sustredovat na ine veci.Zatial nech ta tesi,ze si stale rozumiete a ste v kontakte.Je vela apripadov,kedy jeden trpi a nemoze absolutne nic.Vy mate este sancu,pokial si date veci do poriadku.A ked nie,tak ste spravili dobre a mate sancu spoznat inych ludi.Naco to silitked to nejde.Az vas obdivujem.

!janka

a ja mu nemozem vycitat, lebo ja som sa zbalila a odisla som.......to by som si potomto nedovolila.....a viem ze ma potrebuje ako cloveka, a ja ludom, ktorych mam rada pomaham, bez ohladu na okolnosti.....

!janka

podla mna sme mali obaja chyby, ale vo vztahu som trpela viac ja....ale to je uz jedno, popisali sme par sms, jeho serie, ze ja sa teraz neviem sustredit na bakalarku a skolu, a citim z neho ze mu chybam, nema sa skym porozpravat.....sestram este urcite nevravel, to mi hned povedal, ze na to sa musi pripravit, lebo ze mu poriadne vynadaju....a ked sa do neho pustia 4 zenske plus mamina mozno, tak to bude mat pruser taky, ze ja mu navadat ani nemusim :D....my sme od seba isli s tym, ze urcite budeme v kontakte pokial sa bude dat....potebujem si par veci ujasnit a on tiez, nech si uzije trocha samoty, ine zenske a tak.....uvidime co sa z toho vykluje, ale zacinam v tom vidiet aj pozitiva pre seba, mozno pride niekto lepsi.....