Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

katty192

ale nie všetky,
dobre, nech je môj názor ten lepší priemer a ktorý to je, si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb:)

Baribal

michalovčanky sú total na peniaze, košičanky sú lepšie a najlepšie sú prešovčanky....zvyšok ako michalovčanky....

katty192

v tomto sa nedá škatuľkovať, iba viem, že sú veľmi prístupné k zábave a a nechcem aby to teraz východniarky zobrali ako nejakú narážku, majú zmysel pre peniaze

jajka001_

ja ich teda moc nepoznam ale myslim ze su take zivsie, emotivnejsie, citovo sa viac prejavuju? ako zapadniarky. mozno uprimnejsie? ale to zas zalezi od povahy

AdamKrt

Skor by ma zaujimala ta povaha v suvilosti k spravaniu sa voci partnerom - zodpovednost, etika, rodinne citenie, loajalita voci partnerovi a tak... :)

katty192

no, v kolektíve sú obľúbené, je s nimi sranda, majú dojednávacie schopnosti, teda výborného obchodného ducha, sú rafinované...

AdamKrt

Viem, ze je to asi individualne, ale casto sa vyskytuju v populacii v istych lokalitach urcite, podobne druhy spravania... Tak ma zaujima povaha vychodniarok... :)

Aka exoticka ? :)

lienka666

...som bratislavcanka a medzi moje naj kamosky patria aj dve vychodniarky...jedna z Kosic a druha az Velkych Kapusian.
Su to uplne normalne baby a pravidelne sa navstevujeme...viem a uvedomujem si, ze ludia su rozny...
Najhorsiu skusenost nam s byvalou kolegynou, ktora bola rodacka z Nitry ale 12 rokov zila v BA a myslela si, ze s papala cely svet...a ta zakernost...uz ani pomysliet