Páči sa vám bledá pokožka?

Príspevok v téme: Páči sa vám bledá pokožka?
Charcoal

Páči sa vám svetlá pokožka? Všetci sú opálení, všetci chytajú bronz a podobné veci. Byť opálená je moderné. No ja mám veľmi bledú tvár aj celú kožu. Keď som sa postavila k stene, nebol to veľký rozdiel. No mám to tak prirodzene a nevyzerá to tak, ako keď je niekto bledý od choroby. Inak som ryšavka, takže opaľovanie nepreferujem. Cítim sa dosť neisto taká bledá, ale zároveň som aj celkom spokojná, pretože bledá pokožka vraj pôsobí aristokraticky. Aký je váš názor? Za príspevky ďakujem

Kikusik65754

Prestaan!:) Bledá pokožka je nádherná!!:) Pozri na takú Ditu Von Teese alebo Anne Hathaway, obidve sú bledé a krásne :) Už aj Hollywood zisťuje že opálená pleť nie je všetko a začína sa tam tento trend uplatnovať. Ja ososbne sa opálim velmi jednoducho a do hneda, no snedosť mi za skoré vrásky nestojí a preto používam krémy s najvyšším faktorom a tiež si snažím udržiavať bledú pleť :D a nakoniec, Denz - antisexi sú skôr biele kozy a biely zadok na občas až nechutne prepečenej pokožke či už od solárka alebo slnka... Iba tolko :D

keriensa

nist si z toho nerob ze si bleda..si rysavka a to je pekne si vynimocna a zaujimava este ked ma holka blond vlasy a je bleda to je tiez ok ale ja mam vlasy tmavo hnede a som bleda.. toto vyzera dost cudne..ale nist si z toho nerobim..a byt opalena je moderne? je moderne i solarko a mozes z neho dostat rakovinu cize.. bud rada aka si .. si urcite krasna a nerob si z toho tazku hlavu.. :) pekny den

babybell111

Ja osobne nič proti bledej kozi nemam,ja sama som od prirody blondyna a mam bledu kozu ale odkedy som si prefarbila vlasy na tmavu, stale pouzivam samoopalovacie kremy, obcas zajdem do solarka a v lete sa opalujem.su typi ludi ktorym bleda plet pasuje ale ja medzi nich nepatrim...tmavsia plet je viac sexy ak je to s mierou, to musi uznat kazdy a jediny dovod preco po svete behaju zeny ktore to extremne prehanaju so solariom je to, ze chlapi furt slintaju po nejakych cokoladovych kraskach....

aradnna

no jasné,zavisí od každého...niekomu sa taká pokožka páči,inému nie...:) ja mám kožu tmavú,nemám s tým problém...som spokojná...ale aj bledá pokožka má niečo do seba...:) nemôžme byť všetci rovnakí

dzufka

Mne sa bleda pokožka velmi pači, a k ryšavej farbe velmi pristane. Vyzera to niekedy až nevkusne,ked vidim tie nafintene slečinky so solarka a ešte kilo makeupu na sebe. Ty si pravy opak a to sa ceni-prirodzenost. niekde som čitala že opalena pokožka prestava byt trendy, že sa vracia do mody bleda pokožka, a preferuju to i kožni lekari. :-)

sun0808

biela pokozka u chlapa a rysave vlasy nemusim,ale taketo zeny su podla mna krasne.akurat vcera som videla take 10rocne dievcatko bielucke,pehate,krasne dlhe ,zvlnene rysave vlasy.malo zeleny kabat,ktory to vsteko podciarkol.mala by si byt rada...aj ked ja sama sa viddim aspon trosku opalena.

alzbee

Nepaci sa mi hneda pokozka cez zimu a biela cez leto :-P ..cez leto zboznujem, ked som hneda, ale postupne to samozrejme bledne a (nielen) v zime by ma nikto kvoli tomu nedonutil ist do solarka. Ale samozrejme, keby ma teraz niekto zavolal na dovolenku, na nejaku slnkom zaliatu plaz, tak sa urcite stazovat nebudem, ze ja sa nechcem cez zimu opalit :D :D ale kazdopadne, pises, ze si biela rysavka, takze osobne si myslim, ze vo fotomodelingu by si to mala vyhrate:)) urcite nie si tuctova a to je tvoje velke plus :)

Deee

ja sa rychlo opalim, ale len do istej hranice, zatial, co cela moja rodina prisla z dovolenky ako spekacik, ja som nemala ani pasik po plavkach :-) uz sa zo mna smiali, ze som slnkuvzdorna, mne sa svetla pokozka az tak nepaci, ale u rysavych dievcat to ma svoje caro, zvlast ked sa kocka vie este aj pekne obliect tak moze byt aj biela ako stena, ale vyzera sexi