Som vydata. A zalubila som sa...

Príspevok v téme: Som vydata. A zalubila som sa...
hnusenica

Mam 24 rokov, som dva roky vvydata. Mame bezproblemove manzelstvo a lubime sa. Ale... Bola som v nemocnici, kde som sa liecila z uzkostnych poruch. Tam, na psychiatrii, som sa spoznala s uzasnym muzom, ktory je slobodny. Nikdy som svojho manzela nepodviedla, ale to, co som pocitila k tomuto muzovi, bolo nieco strasne silne. A obojstranne. Boli to len bozky a objatia, nic viac. Myslela som si, ze je to len chvilkove poblaznenie, ze mi chyba manzel, tak on bude akousi nahradou, kym ma neprepustia z nemocnice. Zial, nie je to pravda. Som strasne zalubena. I on. Hovori, ze to musime skoncit - ze som vydata... Ja si to uvedomujem, ale moje city k manzelovi ochladli. S "milencom" sme v neustalom kontakte, chystam sa ho navstivit... Poradte, co robit... Ja uz neviem.

sama

Ja som vydatá 24 rokov, mala a mám doma Chcela som sa rozviesť už po pol roku, no rodina mi to zatrhla, keď som vydatá, musím žiť s tým, koho som si zobrala. Zaťala som zuby a vydržala, no stačilo. Osud ma spojil s mužom, ktorého si veľmi vážim a tento rok podávam znovu žiadosť o rozvod, lebo deti už sú dospelé a ja nemienim posluhovať mužovi, od ktorého som nikdy žiadnu pomoc, lásku, nehu a uznanie nedostala . . .

debilko

zjavne nie:)
keď je doma je jej dobrý ten čo je pri nej
keď je v nemocnici je jej dobrý zasa ten čo je pri nej:)
a keď nebude ani jeden bude tretí:)
ty vole ako fena

evik1

hnusenica,netreba ti na to farára,ako sa píše nižšie,ale môžeš využiť radu.Rada by som ťa podporila,to,čo sa nám zavrta do mozgu,tá myšlienka,to je hrozné,ako malé dieťa,ked si zaumiewni hračku a reve až kým ju nemá.je to sobre vtedy,ak je tá mšlienka hnacou silou v práci,lepšie dosiahneme cieľ.Ale,tu,pozor,toto sú city,to,čo nás odlišuje od zvierat.čakaj.Ak potencialny nepočká,zistíš,že by nepočkal ani vo vzťahu s tebou a zahol by ti tiež-to sú tie božie mlyny.chvíľu premýšľaj,ži ako doteraz,manžel za to nemôže-možno.Ani mu nič nevrav,toto je tvoja duša,ono sa to spraví a budeš si blahoželať a budeš rada,že si vydržala najhoršie-tú dobu,keď ťa to lákalo k nevere.Ak je ten mladík muž,proste počká na teba,kým si to nedáš do poriadku,lebo to čo teraz urobíš ty mužovi,môže ti ten mladík urobiť neskôr.našťastie tam nie su deti?...pouvažuj,

mar/ka

a to ty sisi myslela, ze ked sa vydas, ziskas imuintu voci ostatnym muzom, ci co?
Nieco si svojmu manzelovi slubila, tak nebud zbabela a kvoli inemu ho predsa NEZRADIS!! Zabojuj za svoje manzelstvo. Nemozes svoje stastie stavat na nestasti druhych. Ano - poboli to, ked sa budes snazit zabudnut na svojho "milenca" ale urcite radsej teraz potrpiet mesiac, ako lutovat nieco cely zivot. Jasne ze Tvoje city k manzelovi ochladli, ked si sa na neho vykaslala..

J111

... tak ho navstiv a hlavne si daj vyvestit, ako potom dopadnes, lebo nemusis dopadnut vobec dobre, moze sa ti to vypomstit. Bozie mlyny pamataj.

Radical

Tebe sa dá povedať iba -> K*rva ... Radšej sa priznaj svojmu mužovi aby s tebou už nadalej nestrácal čas ... Ak má niečo v hlave tak ta pošle kade lahšie ...