Ach ta mastna plet, vyrazky

Príspevok v téme: Ach ta mastna plet, vyrazky
Lisaaaaasa

Ahojte uz som totalne zmetena aymi pripravkami a podobne si ju mam cistit,chodila som aj ku koznej ona povedla,ze sa to zlepsilo,ze uz nemusim chodit staci pouzivat pripravky z lekarne dala mi aj vzorky su dobre la roche posay gel aj pletova voda a bioderma krem,lenze kebyze si kupim tieto 3 veci tak tam necha asi 50€,tak radsej som si kupila sirove mydlo kazdy vecer si s nim budem cisiti plet a citam ze aj konopny krem je super.a dva krat za tyzden pouzijem obycajnu masku baela podla mna je jedno aka znacka ale dobre to stiahne pory,vsetci co maju problemy s pletou zistili,ze klasicke debiliny ako garnier nivea clean and clear nepomahaju,treba fakt vela pit ovocie,orechy sem tam zihlavovy caj pit,zelenina este:)a mozno daky zinok alebo nieco,proste to treba prirodne ist na to nie chemikalie pchat,podla mna je najlepsie ani make-up nepouzivat lebo aj ten skodi,su tam len chemikalie

bendži

Kúpte si aacosmetics výrobky, priamo na zdravakrasa.sk a vyber si líniu na mastnú a zmiešanú pleť. Ale musíš všetko, aj na čistenie, aj podklad pod make-up.... sú v dobrej cene, takže si to dovoliť môžete.
Nekombinujte so žiadnou inou kozmetikou a do 14 dní uvidíte rozdiel.

palacinka

make up od Maxfactor - Miracle Touch je ako keby make up a puder v jednom, odkedy pouzivam tento make up moja plet vydrzi cely den matna, jedinou nevyhodou je ze trochu vysusuje plet..

simka111

Mne na mastnu plet nepomaha asi nic...akne a vyrazky ustupili s nastupom novej kozmetiky od koznej(skinoren,eryfluid..a teraz mam cistiaci gel effaclar a krem effaclar duo..mejkap manhattan,puder essence z lekarni ale za hodinu mam aj tak mastnu plet,dokonca chodim ku kozmeticke raz za mesiac a jem ovocie pijem dostatok vody....tak v com je problem?? poradi mie niekto nejaky dobry puder na mastnu plet?????? je lepsi mineralny alebo aky???????

livuška

Čaute, pozrite si e-shop -odkaz odstránený- Je tam síce rozdelenie kozmetiky podľa veku, ale myslím, že to nie je záväzné, skôr usmerňujúce, takže aj ..násťroční môžu :O

bubuuuu

cafte ja mam tiez tento problem vyskusane mam tiez vse
no co vam poviem taky obchod kde predavaju rastlinky tak tam si zbehnite kupit kremy a pletove vody a potom rza za mesiac na cistenie pleti obcas to solarko a je to

THE_DEVIL

Ja mám taktiež problémy z mastnou pleťou, mám ju takú mastnú že keď si večer pretriem čelo tak mám mastné ruky... Vyražky sa mi robia taktiež ako na čele, líciach tak aj okolo úst. 3 veci ktoré mne na to pomáhajú: prímorské slnko, po lete solárium a prestať jesť veľa sladkej stravy... teraz mám ale problém že jem sladké a necchodím do solarka...takže hrôza :)))

84nika

máte pravdu, kazdému nieco iné pomáha, mne napríklad bioderma, a hlavne Vichy mi vobec nepomohli - Normaderm denny a nocny.. haha este horsie ako pred pouzívaním. Cize zbytocne vyhodené peniaze.. Je to urcite aj stravou, ale kým si clovek vsetko odskúsa.. oooch

sasia

ja mam tiez velmi mastnu plet..na vyrazky mam skinoren a dual krem ale mastna je vzdy ...pory mam tiez velmi upchane ale kazdy mesiac chodim na cistenie ale neviem co dalej.......

Lisaaaaasa

no ved kazdemu nieco ine pomaha:)niektorym zas vichy nie,to treba asi vsetko odskusat plus vela penazi do toho investovat:)zavidim ludom co maju bezproblemovu plet

nobi

Ahoj,aj ja som vyskusal vselico,no nic nepomohlo az na vichy,kupil som si cistiaci gel,normaderm denny a nocny....toto mi jedine pomohlo.Ziadne konopne kremy,ani sirove mydla,ani salicylove,la roche,bioderma,eucerin,zineryt,skinoren....
fakt nic mi z tychto veci nepomohlo...
A teraz maju vianocnu akciu na tieto tri veci,vsetko stoji len 40€.Oplati sa do toho investovat.