Trapenie ?!

Príspevok v téme: Trapenie ?!
Zion91

Caute... no mam taky problem s piatelkou ja(18) ona(17) sme spolu uz rok vsetko bolo oki taky prvy pol rok lebo sex sme neriesili lebo nikto znas to este pred tym neskusal ale proste casom boli moznoti ked sme boli spolu sami doma a proste sme zacali spoznavat svoje tela ale priatelka neak nema rada ked zacnem temu sex ako sem tam sa stane ze to je v pohode aj som sa jej spytal ze kedy to skusime ale ona ze nevie bola u gyneologicky a zevraj ma neaky zdravotny problem tak jej dala neake tablety som si povedal v poho ved sa nemame kde ponahlat ved ju velmi milujem a sex pocka ale neak to na mna prislo ze mam velku chut to skusit ja som jej navrhol ze ci neskusieme oral ona suhlasila a povedala ze ked spolu budeme a bude taka moznos tak skusime a ja som tomu veril kedze nemala problem sa mi snim hrat v nohaviciach a tak ale ked to prislo tak som ju vyzliekol a proste bolo to uzasne ale ona sa ma tam dole ani nedotkla ako trosku som bol smutny a bolo to na mne vydiet ale necel som jej to povedat lebo by som jej ublizil ale potom bola hadka a neak to zomna vypadlo a ona to okomentovala ze ona chcela len nevedela ako nato... hm tak som si povedal oki teras nedavno bola ona u mna a tak som si myslel ze teras to uz vyjde ale nestalo sa aj ked zasa slubila ale asi na mne zbadala ze som zasa sklamany tak to uz skusila aj ked som jej povedal ze to nemusi robit ked sa jej to hnusi alebo nieco ale zacala ja som bol stasny a robila to podla mna dobre ale zrazu asi po minute prestala a rosplakala sa a nechcela somnou hovorit potom sme si to vyrospravali zevraj to bolo preto ze to nevie robit a tak... ja som jej povedal ze to robila dobre ale neak mi neverila a povedala ze to uz nebude robit :( ja som stoho smutny lebo proste moje telo si uz nieco take pyta aj ked rozum by aj pockal.. ona sa boji ze ked sa somnou nevyspi tak ju necham ale ja ju nechem pre toto nechat ked ju milujem a proste stale je to to iste dokola ked sme sami spolu ... fakt nwm co uz nan robit

datelinka

denz, janek asi brigadoval dva tyzdne v nemecku a pritom asi pochytil nieco, ako napriklad guten tag, aj ked on si mozno mysli, ze aka dobra nadavka :-))

alllaaaaa

tak teraz ti napisem mne sa stalo nieco podobne v tej oblasti ze ked som prvykrat to robila svojmu chlapcovi tak som doslovne mala z toho traumu lebo som nevedela ci som to robila dobre aj mi on povedal ze som to robila dobre..ja som si myslela stale svoje asi tak viem presne uplne pochopit tvoju priatelku potom trvalo nejaky cas kym som to opat skusila a vtedy mi priatel povedal ze som uzasna dodalo mi to sebavedomie vedela som ze je stastny a bola som stastna aj ja takze vela trpezlivosti ver mi ze ona sama odseba zacne aj ked povedala ze to uz nikdy neurobi...takze vela stastia a bude dobre ak ju milujes pockas a bude to skvele
:-)hlavne netrap sa s tyyyyyym

Zion91

dakujem za rady... no to je pravda ze som ju v tej chvili asi niako nepodporil a bol to taky pocit ze som sam nevedel co mam robit a ona sa zlakla co mi je luto no :(

alzbee

hormon: myslim, ze Semi to nemyslel v tom zlom zmysle, ze su chudaci, ale podla mna skor v tom zmysle, ze mu ich je luto, kedze za tym pise, ze to sa stava, no treba byt trpezlivy...

Faerie

Ju to prejde, neboj, a dostane chut robit do znovu. :) Ono ten pocit ze ti to nejde obcas najma holkam nabura sebavedomie... Ak by sa na to odhodlala nabuduce, daj jej vediet ze sa ti to paci, zavzdychaj ked sa na to citis - priatelka to urcite oceni, ked bude vediet ze ti to robi dobre. :)
A aby si ju motivoval, venuj sa jej ty - necakaj ze sa ti okamzite vrhne na rozkrok s otvorenymi ustami, ale po case ju urcite zacne mrziet ze ti to neoplaca dostatocne - a zacne znovu experimentovat. Chce to len trpezlivost, netlac na nu, nedavaj jej najavo ze to robis preto lebo chces aby ti to oplacala, bud ustretovy a obetavy... A ak vydrzis tak by to malo vyjst. :)

hormon

to by nebol Denz, keby nepovie dalsiu z tych jeho mudrych rečí, na celej stranke len otravujes vzduch...a Semi, ty si uz totalny magor ? zacnes im tu pisat, ze su chudaci, no jediny chudak, kto tu je si ty, pretoze to bol totalne blby usudok co si napisal,,,a Zion 91, mal som podobny problem, skus sladke slova, viac jej vyznavaj lasku, daj jej viac pocitit, co pre teba znamena, chval ju za malickosti, musis u nej vybudovat pocit bezpecia, ze sa nema coho bat a ze pri nej stojis, zenska sexualita je uplne ina ako ta muzska, a sex zeny beru s psychikou, preto ziadne narazky ! davaj pozor co povies, urcite je citliva, tak rob tak, ako som ti povedal, pomaha to 100%tne. :)