hrat sa aj sama...

Príspevok v téme: hrat sa aj sama...
liluuuska

Ahojte chcela by som sa vas opytat ci je normalne ked moja 4rocna dcerka sa chce stale hrat iba so mnou ,
vobec sa nechce hrat sama, ani na chvilku ked ju necham sa hrat samu tak hned zosmutnie a hra sa smutna, no o chvilku pride za mnou a vola ma hrat sa a ak nemam kedy ze si robim ine prace alebo varim tak radsej ostane len tak pri mne sediet ako by sa mala sama hrat.
neviem ci je to normalne, inak medzi detmi nema problem sa s nimi hrat.
Je jedinacik a do skolky este nechodi az od buduceho roku...
Neviete niekto poradit ako by som ju to naucila ak sa to vobec da aby sa s radostou hrala aj sama???
Je mi jej luto, no ale aj ja si potrebujem robit nejake veci ...

katkakm

Skús to riešiť nejakou sesternicou, bratrancom čo je zhruba v jej veku alebo s kamoškinými deťmi.No ale to zasa nie je dlhodobé riešenie.

liluuuska

no to hej aj to robievam ale chcela by som aby sa trocha hravala aj s babikami a tak , ale ona bezo mna nist :(
ziadne hracky ju samu nebavia a ked ju necham sa hrat samu tak sa hra na strigy a bitky co vidi v tych dnesnych rozpravkach co sa mi vobec nepaci...:(
pomoooc
a to nehovorim ze by som si chcela nieco kuknut alebo ist na wc, za par sekund je pri mne a vola ma hrat sa s nou, donesie mi aj tam nejaku hracku aby sme sa hrali, uz som zufala ozaj potrebujem aj trochu oddychu ale neni ho ...

Denz

lilus- musis s nou potom inac....povedz jej,ze to bude taka hra a zahrate sa spolu...
ona musi nieco poupratovat a ty nieco ine...a kto to skor urobí...
a ak umyvas....daj jej lavor s vodou a par umelych poharikov a moze aj ona...

liluuuska

Denz to robim ale robi to iba ked to robim s nou aj ja...
som zufala
ona urobi vsetko ae iba so mnou
:(
vsetko co sa da robime spolu ale...