silikony mudr hudakova

aquamarine

Kocky ak ste nejaka boli skuste mi napisat maila....cela by som sa len par veci spytat
borzova.lina@centrum.sk

tapinka

ja som bola pri nej v stredu na konzultacii a bola som spokojna s jej pristupom,vsetko mi povysvetlovala,porozpravala,je velmi mila a oxotna,vo februari by som mala ist na zmensenie prsnikov,kazdu stredu robi v sukromnom Centre zdravia na Mojmirovej 8(to je za Dargovom)

ivusik

ano. ja som bola na upravu prsnikov. uberala mi z nich aj dvihala. som maximalne spokojna. ani moja konzultacia netrvala hodinu. ale hned som jej povedala ako si to predstavujem. nieco mi odobrila, nieco mi vysvetlila a dohodli sme si termin. bola mila aj ona, aj jej sestricka. je velmi citliva a jemna. a hlavne precizna. lepsie som si to ani nevedela predstavit. maximalna starostlivost aj v nemocnici. a za tu cenu, za ktoru to robi v nemocnici v KE ti to urcite nikde neurobia. vo februari bude tomu rok, co som u nej podstupila operaciu. urcite nelutujem ani to, ze to bola prave ona. vrelo odporucam.
ak sa niekto rozhodne pre nejaku kozmeticku upravu, mal by o tom co-to uz vediet a mat predstavu. potom je aj komunikacia s lekarom jednoduhsia. a myslim, ze ked sa budes pytat aj na banality a zdanlivo nepodstatne veci laskavo ti odpovie. a sestricka je jej prava ruka. naozaj su dobry tym.

jjjjj

ja som bola u nej na konzultačke tento týždeň a som sklamaná. Trvala cca 5 min. povedala len toľko,,že treba,,. a zvyšok odkonzultovala jej sestrička. Hned išla dohodnuť termín, bez toho aby sa opýtala na moje predstavy.