schudnut 2 kg

dusana

ahoj aka17,tych 5kg som schudla za 5 tyzdnov,pekne pomalicky kazdy tyzden kilecko...prestala som jest sladkosti,zacala ranjkovat a jem mensie porcie...mala som jasny ciel:viac sa pacit priatelovi..tak drzim palce...ja este bojujem s tymi poslednymi kilami,co mi chybaju k vytuzenej vahe

vera01

Ahojte skúste nejesť sladkosti, sacharidy, sladené jogurty, sladké vody, pite vela vody ale nie minerálne iba pramenité vody, a jedzte vela zeleniny, bielkoviny,hlavne kuracie mäso, ovocie iba v prvej polovici dňa, lebo obsahuje vela cukru alebo ho na chvílu uplne vynechajte, nemožte byť hladné stále niečo jedzte ale len to čo možte a je to.Tým, že budete jesť často tak si zrýchlite metabolizmus a kilá pojdu dole

aka17

Ahoj Dusanka:)
mas moj velký obdiv, ako si zhodila tých 5 kíl ???? to si nič nejedla alebo ako? ja tak vydržím 2-3 dni, ale potom pride zachvat žravosti a zbodnem vsetko co vidim... akoze tie dve kila by som fakt chcela zhodit...ja patrim k tym,ktori NEVOJDU DO SUKNE....

2.Rudolf

Pre Dusanku: Ja ti viem vrelo odporúčať výrobky od firmy Walmark, ktoré môžeš dostať volnopredajne v akejkoľvek lekárni. Doporučujem: Clarinol CLA 1000mg. Tieto cps pomôžu vyformovať problémové miesta. Samozrejme doporučujem vyváženú stravu. Ak by si výrobok vyskúšala, napíš prosím, či si spokojná s výsledkom.Prípravok doporučujem užívať podľa odporúčaného dávkovania vyznačeného na obale.

q

1 deň papaj iba Racio ryžový chlebíček a pi bylinkový čaj a vodu. Môžeš ho zjesť asi tak 300g, čo sú 3 balíky. Ja mám vždy potom kilo dole.