IMPLANTATY DO PIER

Príspevok v téme: IMPLANTATY DO PIER
Kikiss

Ahoj baby :) Mam zaujem o silikonove implantaty do pier. Je to nejaka novinka a je to uz aj na Slovensku. Zväcsenie je trvale a vyzera to ovela prirodzenejsie ako botoxove pery. Budem mat 18 a velmi tuzim mat co i len o par milimetrov väcsie pery :/ Nemate niektora skusenost? :) Citala som, ze take pery má napr. aj Megan Fox a vyzera to super... :) tak dík

BarbieOne1

ale tieto impl. sa daju vybrat myslim..

no ja idem najpr na kys. co mizne po roku a potom uvidim ci investujem do niecoho takehoto

pauli 73

kikiss, tak ja som osobne videla ženu z implantátmi v perach a nebolo to vôbec prirodzené. Mala presne pusu ako kačička. A vieš aké je tu riziko? Že po operácii ak nebudeš spokojná s výsledkom už to nezmeniš resp. nedá sa to korigovať. Meg Ryan ich má kačičkovské :). Aj tie ženy čo majú kačičkovské pery po kys. hyalurónovej tak len preto lebo si nevedia povedať dosť alebo hneď na prvý krát si nechávajú vpichnuť veľa ml naraz.

BarbieOne1

aj ja som sa na to informovala.. cenu mi povedali okolo 650 eur.
ak s tym ma niekto skusenosti aj s tym ci to robia niekde lacnejsie v BA nech napise. Dakujem

Kikiss

+ prepáčte ale nechcem aby ma tu niekto povazoval za hlupu 17mnastku co nevie co so sebou... Tiez nemam rada "umele veci". Je to snad jedina vec ktoru by som zmenila chirurgicky a tak ma to zaujima....