Spitomin

Príspevok v téme: Spitomin
zufalaaaa

ahojte. mavam take zvlastne stavy, busi mi srdce, tazsie sa mi dycha, mam pocit ze odpadnem.pred par dnami som mala v noci taky zvlastny stav..najprv mi hrozne busilo srdce a potom som cela strpla.zlakla som sa dost.dalsi den som bola vkuse rozklepana, to uz asi zo strachu.lekar mi predpisal lieky Spitomin a ked mi bude velmi zle, mam si vziat Lexaurin. berie tu niekto nieco podobne? pomoze mi ten lexaurin, ak mi bude fakt zle? poradte prosim

maurus

take stavi som mal aj ja presne,par krat sa to stalo,no co uz tabletky niecom pomozu a niecom ublizia,bral som aj neurol vzdy ket som pocitil niake stavi to sa len nauci brat clovek a potom to je caske nebrat teraz to neberem berem len spitomin a je to pohode,nemiesam to zdruhimi tabletkami,

Denz

tak ho potom mozes vziat....je to potom tak,ze znizi ucinok spitominu.
Lekar by si az taky omyl nedovolil ak by ti to uskodilo.

zufalaaaa

ano on sam mi ten spitomin predpisal..ten lexaurin mi odporucil, ak by som mala zhorseny stav,ak by mi bolo velmi zle..no tak teraz uz fakt neviem.:(

zufalaaaa

:) dakujem, ale letacik od liekov som si citala. mna zaujima, ci to nebude mat nejake vedlajsie ucinky, ak beriem aj ten spitomin.

Denz

Charakteristika Lexaurinu-

Bromazepam je benzodiazepínové anxiolytikum. Nízke dávky bromazepamu znižujú psychické napätie a strach bez ovplyvnenia pohybovej aktivity. Vysoké dávky vyvolávajú sedatívny a svalovo-relaxačný účinok, ktorý je dôležitý pri liečbe ťažkých neurotických a psychosomatických ochorení.

Indikácie

Úzkosť, napätie, podráždenosť, poruchy spánku. Funkčné poruchy srdcovo-cievneho systému, dýchacieho, tráviaceho a močovopohlavného systému vyvolané stresom, úzkosťou a napätím. Ostatné psychosomatické poruchy ako sú bolesti hlavy alebo ochorenia kože psychického pôvodu. Úzkosť a napätie pri chronických organických ochoreniach. Abstinenčný syndróm ( príznaky po vysadení alkoholu u závislých osôb).