Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nainfikované banány

RNG

Spicka bananu je hneda, je to zbytok odhniteho kvetu, kde su rozne mikroby. Takze ked sa clovek nechce zoznamit osobne s roznymi tropickymi chorobami, je dobre banan umyt pred olupanim a tu spicku odrezat, asi 2 cm, pre istotu.

ja40

caute,chcem vam len povedat a opytat sa,ci sa vam stalo,ze ste sa nainfikovali bananmi niekedy? Mne sa to stalo pred 2 dnami,kupila som v tescu v Ba banany a jedli sme ich traja ludia zo 4 clenov,my traja sme vracali a mali hnacky,este stale sa z toho spamatavam...

lost

Ja by som take banany jedol a potom ked pojdem do tej krajiny, napr Afriky.. tak ma mozu stipat komare a uz budem "zvyknuty", cize odolny voci tomu jedu :D

sob rudolf

1/3? Tiež milujem zlomky, ale žeby až tak? Je kríza, tak nebláznite a miesto tretinovania banánov si radšej spomeňte na hladné deti v Ugande alebo tak. No a spapajte celý. Banán.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nainfikované banány - Fórum - ZDRAVIE.sk