Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

Janka1424

Ahojte :-) Mne na akné pomohla pleťová maska Tarika, už sa tu o nej aj tuším písalo - -odkaz odstránený- :-)

vitavi

Kráľovná, veľké a zanesené póry máš z tukov a zahlieňovacích potravín. Možno jedávaš mliečne výrobky, možno tučné jedlá aj "rastlinné" stužované tuky, možno koláčky a keksíky, zmrzliny a pod.

kralovna_12

Tiez mam velmi velke a zanesene pory, aj ekd sa samozrejme dokladne odlicujem pouzivam masky a td. Ale podla mna to tak je uz geneticky taky typ pleti :( ale ako tomu aspon trosku predist???

Jozefe

Skus vitamin A od damianvit.Jedna kvapka obsahuje 12500 IU vitaminu A.Ja ho beriem cca 50000 IU denne a nemam taky mastny ksicht aj uhry miznu postupne...V podstate je to ucinok ako izotretinoin(roaccutane).Vyschynaju pery nos a tak ale je to prirodny vitamin nie chemka.Cize kazdy kto zvazuje izotretinoin tak radsej toto jednoznacne.A mozes zahlusit aj viac.Este vyskusam nieco od koznej zvonku ako differine pre urychlenie lebo tiez asi nie je dobre dopovat sa tym vitaminom nejak extra dlho.

susana2

Veľmi dobre na pleť pomáha príroda ak vieš čo použiť :) www.lissett.sk tu sú niektoré recepty ktoré som skúsila, malo by to byť dlhodobo veľmi prospešné, tak som zvedavá aj keď neviem čo čakať keď to bolo zadarmo.

Innkia

Ahojte, viem poradiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek + príroda. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Ja som s nimi veľmi spokojná. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

Maruska9

ja som mala obrovske problemy s pletou...Cela bola nerovnomerna, flakata, vsade stale sa tvoriace akne, upchate a dokola zapalujuce sa pory.....proste DES!!!!! Pomohlo mi pit vela cistej teple vody..alebo teplej vody s odstavenym citronom, uzivala som dlhodobejsie spirulinu a chlorelu, a na cistenie pleti rano/vecer pozivam soľné a uhlove mydlo EBEN od slovenskej prirodnej kozmetiky MANNA ..potom si navlhcenu tvar natriem uz len ich bambuckym maslom s cajovnikovym a levandulovym olejom... na pripadne vyrazky, nakolko, aj ked sa mi plet neporovnatelne zlepsila, sa aj tak sem tam objavi nejaky ten pupacik..pouzivam cisty 100% cajovnikovy olej.

lenqa

Dairra tu je este doplneny moj email ku predošlému prísprvku dakujem a prosim ťa pomôž mi :O :( lenkakovacikova47@centrum.sk

lenqa

ahoj!. Darira prosím ťa mám čierne botky na nose, okolo nosa, a aj na čele prosím ťa nejaké účinné a dobé rady. Pomôž mi :O :( Ďakujem .