Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

Marika 17

Juliankaa, mydlo a krém som kúpila na Beauty Trenčín a ostatné už len cez eshop. Práve pozerám majú teraz akciu na krém Anti akne dvojbalenie za dobrú cenu. ale inak veľmi rýchlo vybavujú objednávky a čo je super posielajú na vyžiadanie zadarmo aj vzorky krémov :-)). Tak rozmýšľam, že si urobim vianoce a synovi doobjednám krém.

Juliankaaa

Marika 17 to si cez net objednala?rozmyslam,ze si objednam masku a bud to mydlo alebo mlieko ci co to je,PRETOZE TO VYZERA V POHODE AJ cenovo pristupne a take prirodne a same ucinne latky proti akne nie ako klasick veci

Marika17

Áno súhlasím kvalitná kozmetika a pravidelná starostlivosť o pleť. Hlavne každodenné ranné a večerné čistenie pleti mydlom bez alkoholu, dočistenie pleti pleťovým mliekom a následné ošetrenie pleťovým krémom. Môj syn sa takto zbavil problémov, ktoré popisuješ pomocou prípravkov značky Natura House Anti akne a komedóny sme odstránili čistiacou hydratačnou maskou tej istej značky. Doporučujem odskúšať! -odkaz odstránený-

anttonia

mozno chemicky peeling alebo laserove osetrenie..to vraj zabera ale neiem z vlastenj skusenosti, len sa chystam :) ak by si to medzicasom zistila daj vedet :)
a tie rady typu zdrav strava tu uz moc nemaju vyznam - ak mate raz jazvy potom co ste pomaly 10 rokov trpeli akne, strava a kremiky tu uz nic nevyriesia

eternity

a koznu lekarku si skusala?
alebo ti poradia v hociktorom kozmetickom studiu, ze co s tym.
ale podla mna je dolezite, co je toho pricinou, ze sa ti tvoria - nie mozno nejaka strava? alebo hormonalna nerovnovaha? vies, lebo vytlacat bodky, je riesenie navonok, riesenie vonkajsieho prejavu niecoho, co sa mozno deje vovnutri.
ja by som asi skusala dodrziavat pitny rezim, obmedzila by som sladkosti na baze bieleho cukru, zaradila viac zeleniny, aby sa precistilo travenie. no a vytlacala by som si bodky, opatrne s vreckovkou, nie holymi prstami. a keby nezaberalo, tak ku koznej.

Juliankaaa

teraz som nasla na nete,co si aj kozmeticke salony objednavaju tym vam cistia plet teda parafinovou maskou a este aj borovou vodou,a pod. tak sa da z jednej stranky objednat,chcela by som si tieto dve veci,doma mam este sirove mydlo a pouzivam skinoren ten mi vyhuvuje celkom,ale ze by dako pomahal,neda sa povedat