Husty biely vytok

Príspevok v téme: Husty biely vytok
lamie

ahojte...chcem sa spytat...mam dneska taky husty biely vytok, mozno je uplne normalny len sa bojim...aaaaale mam aj bolesti v podbrusku a zrejme som bola prechladnuta este aj s castym mocenim... mam aj problemy s bolestami zaludka, ale jem lahsie jedla teraz...caste mocenie a zaludocne problemy som mala asi tyzden, potom to ustupilo...nieco som zjedla a znovu sa to vratilo..aj to prechladnutie...studena dlazba :/...tehotna byt nemozem vsak? priamy pohlavny styk som este nemala..iba prstovanie...menstruaciu som mala pred tyzdnom,,

aluska

asi mas nejaku infekciu v oblasti rodidiel...preboha nemozes byt tehotna ked si nemala sex!a s tym bruchom-podla mna mas obcajnu brusnu chripku, je chripkove obdobie tak co sa cudujes
a co sa tyka vytoku-chod ku gynekologovi

lamie

no ano...s tym zaludkom som uz boola u obvodnej...ta ma poslala na gastroendokrinologiu lenze tam sa dostanem az niekedy v januari...vraj ak to velmi boli tak by som mohla ist do nemocnice na par dni ze testy mi spravia aj tam...

Denz

skus zajst za lekarom.....to je taky ujo alebo teta v bielom plast a maju aj vystudovanu vysoku skolu zdravotnicku......oni sa tam ucili co a ako komu pomoct s problemom.