Už neviem co so sebou

Príspevok v téme: Už neviem co so sebou
Demise

pLS PORADTE MI JA UZ NAOZAJ NWM... tAKZE ZAcALAO sa to tím ze som sa odstahovala z mesta ...prisla som o vsetky bývalé kamosky ..ale cakala som ze si tu nájdem nové. aj som si nasla ... dokonca hned dve ... obe boli pre mna vsetko . lenze jedna z nich sa odstahovala ... a napokon aj druhá . uz sa s ani jednou nevídam akurat si sem tam napíšeme ...ale to je vsetko .Teraz nemám ziadne ppriatelky nech sa snazím ako snazím . Všetci uz tu svoje bandy maju a mna do nic len tak lahko nevezmu . Nech sa deje cokolvek nedokazem sa so svojimi rodicmi rozprávat . vzdy sa len hádame . O mojom bratovy ani nevravím . Viem že veľa ludí vraví ako nenávidí svojich surodencow . ale nemyslia to uplne vaazne ,ja ano . Moja mama je stále na mna hnusná . stále si len hlada dvovod na to aby ma mohla pred vsetkimi ponizit . Uz ani ju nemam rada. Nemám sa skim rozpravat , Uz ani poriadne nevychadzam z domu . Uz ani skoro nejem . vypijem tak pol litra vody za den . ak vobec . rozpravam sa sama zo sebou a stale len placem . Mam chut zomriet - a to neustale . Asi som psychopat . ale mne uz je to aj tak jedno ...

Demise

a len som zabudla ze moja mama mi stale vraví aka som neschopná sprosta ---- stale mi dokola opakuje ze som na nic . ze som nepotrebná . a ze aký by bol bezomna svet krajší . ... uz to trvá tak rok ... a ja uz naozaj newiem ako dlho to este vydrzim....

Magy

Demise- velmi seriozna a priama rada. Vyhladaj psychologa. Vazne. Tu ti na par riadkov tazko niekto pomoze.
Vyber si sama, odborna pomoc alebo nekrolog?