Kozmetika Unicorno

biem0011

kupila som si cely set značky UNICORNO a som snou velmi spokojna prijemna vona a dlho vydrži čiže nevyprcha ako lacna kozmetika.

Kacena6484

kupila som si tuto sadu a musim povedat ze mi na 100 percent sedi vona vonavky, .. vonia lahko a zvodne, je trocha korenista ale nie tazka,.. :) citim sa s nou dobre a nevadi mi ked ju mam na sebe dlhsie ako ine, a aj telove mlieko, to je uplne najlepsie :) a rozhodne nie je pravda ze skoro vyprcha a tieto vase reci..
je to jednoducho vona ktora vam sedi alebo nie, ale ja mam pocit ze som si konecne vybrala svoj parfem :)
(btw mne pride tato kozmetika dostatocne kvalitna aj ked sa mi nepaci sposob akym ju predavali)

janulka21

myslím, že kozmetika je dobrá, ale nie každému sadne. Ja som dostala sadu k narodeninám, ale bohužial mi vôňa nerobí dobre asi mám alergiu na nejaké jej zložky. Z tohoto dôvodu by som chcela ponúknuť sadu na predaj: obsahuje tel. mlieko, sprchovací gél, krabičku s tubou gélu na ruky, krému na ruky a nechty a tubou s odličovacím mliekom, balzam po holení, pánsky sprej a dámsku toaletnú vodu. Nepoužívané.

kristusko

unicorno kozmetiku som dostala k vianociam, je dobra. ale kazdemu inac vonia ci sedi na pokozke. a tak treba vyskusat. parfem je prijemny. mne ulahodila tato kozmetika. i ked nedam dopustit na klasicke dove:) ale dar je dar. a tak si nestazujem. ocividne je draha kozmetika Unicorno! neviem ci tu riesite kozmetiku ci predaj na ulici. su to dve rozne veci. :) pekny den

marteenka.s

ja som to tiež dostala ako darček, najviac sa mi páčilo telové mlieko, ale aj na vonavku som si rýchlo zvykla, no jediné, čo ma hnevá a vidno, že to naozaj nie je bohvieaká značka - vobec to na tele dlho nevydrží, rýchlo vôňa vyprchá

joey

vsetko to je podvod ties som to robil a vydrzal som den. bolo mi luto klamat ludom do oci. preto prosim nic take si na namesti nekupujte. oni tie vci nakupuju vo velkom po par centoch a vy im za to date asi 50eur

melon

Nam sa to snazili nanutit tiez. Bola som s mamou v jednom obchodnom centre, kde nas ta promoterka zastavila. Od zaciatku mi to bolo podozrive, ked nam dala tolko vyrobkov, ze mi skoro padali z ruk. No a zaklincovala to tym, ze si mame kupit aj exkluzivny parfem za neviem kolko € ( uz si nepamatam). Tak sme vsetko pekne vratili, ze nemame zaujem.

oh.my.gosh

PODVOD. no raz davno mi prisla sms (od neviem koho), ze mam prist na pohovor ze hladaju promoterky brigadnicky. tak som isla a vybrali ma, bola tam taka mila baba co nas zaskolila. malo ist o predaj kozmetiky v nakupnych centrach. prvy mesiac sme mali mat 80 sk a potom uz len 100 sk z kazdeho predaneho balicka. dali nas do kauflandu (nakupne centrum?) kde sme museli tie shity nanucovat dochodcom a ludom co si ocividne nemohli dovolit dat 1000 sk za balicek nejakej nekvalitnej kozmetiky. a mali sme si nacvicit taku rec ze kozmetika sa predava v parfumeriach a ze tou kupou usetria a samozrejme sme mali dodat ze ta sanca je len dnes. postup BOL ASI TAKYTO: DATE NIEKOMU DO RUK PAR VECI ZE ZADARMO, ALE NENECHATE HO S NIMI ODIST, potom mu poviete ze ich dostane zadarmo az ked si kupi parfem za 1000 sk. vsetko to boli dochodcovia a ludia co maju menej pnazi, len naleteli, baby ich ukecali, hlavne z tej nasej milej skolitelky sa vykula riadna svina. predala som dva tie balicky a potom za mnou prisla dochodkyna so slzami v ociach ze nebude mat na najomne, ze to chce vratit, ta skolitelka navrieskala na mna, na nu.po tomomto som odisla, vydrzala som tam 4 hodiny. a tie vyrobky su predrazene a v ziadnej parfumerii sa nepredavaju. a ked uz m byt clovek plateny od toho kolko vyrobkov preda a nie od hodiny, uz tam nieco nie je v poriadku.

Prohe

parfem: eroticke pyžmo, santanové drevo, ambra, orchidea.
nie su to len obyčajne vyrobky v obaloch...
je to registrovana firma. A ako pisete parfem niekomu sedi niekomu nie. sprchovy gel bez mydla len s jemnym olejom telove mlieko s vitamínom E balsam po holení s pantenolom bez alkoholu...