Nespavost

Príspevok v téme: Nespavost
sydney

Ahojte, prosim vas nema niekto z vs nejake tipy,ako co najryhlejsie zaspat? uz dva tyzden zaspavam tak okolo pol4 rano,vstanem o 9-10. niekedy zaspim aj neskor a medzitym sa zobudim. ked uz sa snazim zaspat,zrychli sa mi tep, stiahne sa mi zaludok ako ked je clovek nervozny..ja uz neviem o mam robit,strasne sa chem vyspat,ale nejde mi to:(

ojka

nespavosť je blbá vec, tak možem odporučit len fakt skusit toho lekara, kym sa da niečo robiť, treba sa poskúšať, držím palce.

pipia22

sydney a tabletky na spanie si vyskusala? tak ako napisal spac normalne navstiv psychiatra poznam takych co sa nato liecili, nemusis sa hambit, je to taky isty lekar ako aj iny. ja keby som mala taky problem urcite by som zasla a este by som si aj napisala na celo ze bola som u psychiatra aby mohli ludia spravit som mna sialenu:D

spac

Ahoj Sydney v prvom rade chod k lekarovi najlepsie neurolog a potom psychiater.Ja takto zijem uz 10 rokov ak chces precitaj si temu nespavost jednu stranku pred tebou je o mne.Nezanedbaj to moze to byt vazne ale aj nemusi.Ja ti uz dako poradit neviem sam hladam pomoc nezabera mi uz nic.Nespavost ti znici zdravie ako aj mne.Najskor zacnu psychicke prroblemy potom nejaka mozgova prihoda , nejake infarkty , vysoky krvny tlak , cukrovka a podobne,nechcem ta strasit mozno o nic nejde ale na tvojom mieste by som hned rano stupal k lekarovi.Ahoj

spac

Ahoj Sydney v prvom rade chod k lekarovi najlepsie neurolog a potom psychiater.Ja takto zijem uz 10 rokov ak chces precitaj si temu nespavost jednu stranku pred tebou je o mne.Nezanedbaj to moze to byt vazne ale aj nemusi.Ja ti uz dako poradit neviem sam hladam pomoc nezabera mi uz nic.Nespavost ti znici zdravie ako aj mne.Najskor zacnu psychicke prroblemy potom nejaka mozgova prihoda , nejake infarkty , vysoky krvny tlak , cukrovka a podobne,nechcem ta strasit mozno o nic nejde ale na tvojom mieste by som hned rano stupal k lekarovi.Ahoj

nexus

cau sydney, nenapisala si, z coho mas tu nespavost, to je dolezite...podla vsetkeho mas cez den stresy...a riesis...
ja to uz mam vyse 2 mesiacov...a stale hladam nejake riesenie

april10

najskor to bude stresom, alebo môžeš trpieť aj insomniou ( nespavosť ). choď k lekárovi, pretože v čase spánku dochádza k obnove psychických a fyzických síl a nieže niekde odpadneš z vyčerpania

wrs

sydney.. nemas to z nervov/stresov..? mna nechala zenska a pravidelne som sa budil o tretej, pol stvrtej rano..a to aj ked som ledva zaspal o dvanastej vecer..