Prasacia chripka

Príspevok v téme: Prasacia chripka
luckaluci

Bojite sa prasacej chripky?Nasi zanmi byvaju v USA a ked dostali prasaciu chripku,tak to ich lekari riesili vitaminmy,velkym mnozstvom tekutin.Dokonca to ani vsetci z rodiny nemali aj ked boli v kazdodennom styku.
Dokonca ich lekar ani neockoval.
Preco sa tu o tom tolko hovori,preco sa tolko strasia ludia?Mam pocit,ze niektori podliehaju velkej panike.
Myslite si,ze je opravnene panikarit alebo ze ozaj ludia,ktori uzivaju pravidelne vitaminy,jedia vela zeleniny,ovocia,umyvaju si ruky su chraneni a chripka ma lahky priebeh?
Aky mate na to nazor?

aluska

zuzu si myslis ked povies riaditelke ze ma zavret skolu tak ju zavre?kde zijes?ona sa musi riadit ministerstvom
a zavriet skolu na jeden den to nema uz vobec ziadny vyznam

trefne

lost, uplne trefny nazor. Hlavne ze vakcinu patentovali uz pred prichodom chripky. Nahoda?! Osud:D?! Proste biznis...

žužu851

u nas v triede to dostala jedna moja spoluziacka...sa velmi bojime ci to nedostaneme aj my....mozna jeto vo vzduchu ale bo co,a nasa riaditelka stym nic nerobi uz na to ochorel druhy nas spoluziak,vedeli by ste mi poradit co a ako mame robit?...ako povedat nieco riaditelke nech zavrie skolu aspon na den....poradte...dakujem

lost

Alebo takto:

Pocet obeti na cestach rocne = 500 a viac (Len na Slovnsku)
Počet obetí v ruskom nočnom klube prekročil sto.
Počet obetí piatkového požiaru v Perme sa zvýšil na 111
Počet obetí záplav v Saudskej Arábii už stúpol na 103 osôb
Až 655 000 Iračanov mohlo dosiaľ vo svojej krajine zahynúť za vyše tri roky od začiatku americko-britskej invázie
(mohol by som pokracovat)

Od apríla, keď sa začalo s registráciou úmrtí na následky tzv. prasacej chrípky, vyhaslo v súvislosti s ochorením v Európe doteraz 670 životov... mam to z clanku hnonline.sk google mi to nasiel na vyraz "pocet obeti" ale samotny nazov clanku "Počet obetí sa v Európe každé dva týždne zdvojnásobí" hovori sam za seba - absolutna blbost, to by sme za par rokov vymreli vsetci, pretoze za predpokladu ze v prvy dvojtyzden zomrel 1 clovek, tak dnes od zaciatku aprila by malo zomriet 2^15 = 32 768 ludi, a za pol roka je po nas vsetkych 2^29 = 536 870 912. .... takto to vyzera ked niekto trepe BLUDY a verejne....

Ludia zomieraju vsade, ci uz na infarkt, ci uz na prechode pre chodcov, ci uz pri prepade, nestasti, vinou ineho na cestach, z nepozornosti, akoholom, drogami, no a teraz sa na rebricek najmasovejsich wannabe zabijakov pripojila aj prasacia chripka.

aluska

lenka vies kolko ludi umre rocne na chripku?to nie su stovky..to je niekolko tisic ludi...vobec nie je agresivnejsia.ed o tom nemas info tak nic nehovor

lenka345

ked je to len obycajna chripka preco na nu zomru kazdy tyzden jeden a 300 dalsich sa nakazi preco zomreli dve mlade tehotne zeny?

nie je to nahodou tak ze je aj agresivnejsia forma tohoto virusu? zmutoval? preco sa nas snazia upokojovat?
mne sa to nepaci
bohvie co tu vypustili a teraz ked to zmutuje to este len sa bude umierat...
ale mozno sa tym trosku vyriesi kriza---

xninka&

ja si tiež myslim že je to len obyčajná chrípka, aj moj sused sa na nu liecil bol asi tak mesiac doma, mal len vysoke horucky co mu ich nemohli zdrazit ale teraz je už uplne fit a bol cely cas doma, a zatial od nich nikto nie je nakazeny