Pijete mlieko?

mirka 23

xyxy, ľudia ktorí piju a fajčia sa asi mliekom a stravou nezaoberaju. Ja nepijem mlieko niekolko rokov a je mi lepšie. A určite si davam pozor čo zjem. A dieťaťu mlieko už vôbec nedam. A že všade je plno chemie.. to je velmi chabá výhovorka. Vždy sa dá vybrať si to správne a lepšie.

hammel

No ja nefajčím a ani nepijem a ani to nemám v pláne. Mlieko tu rozoberáme preto lebo ľudia sa pýtajú a chcú vedieť viac a bohužiaľ stále veľa ľudí verí že mlieko je zdravé.

xyxyz

nechapem co tu rozoberate mlieko...sa radsej najprv zamyslite ako sa stravujete...vsade plno chemie, postrekovana zelenina a ovocie, vsade Ecka a neviem co vsetko..a stavim sa ze polka ludi, co tu hani mlieko, este aj pije a fajci a niektori mozno aj nieco horsie...ale to im nevadi, ze?

Romii

hmm ja teda neviem,ale ja ho pijem 15r. mozno aj viac, viliecil som sa z rakoviny.. chory som asi raz do roka nemam z nicim problem a ked si ho rano nedam tak sa necitim tak dobre ako ked si ho dam....tak ze si myslim ze na kazdeho to ma iny vplyv :)

hammel

Ľudia ktorí tvrdia že mlieko je zdravé veľa o tom nevedia. Mali by ste vedieť že mlieko sa považuje za biely jed spolu s cukrom, múkou, soľou a mlieko je najhorší z nich. Mlieko organizmus zahlieňuje a prekysľuje a čo je najhoršie a málokto to viem že aj odvápňuje. Teraz si poviete že čo ten hammel tu trepe veď je jasné že mlieko má veľa vápnika. Mýlite sa. Mlieko obsahuje vápnik ale pri vstupe do organizmu ho prekyslí a organizmus sa musí prekyslenia prirodzene zbaviť aby organizmus mohol znovu bezchybne pracovať, ale nato aby sa odkyslil používa vápnik ktorý nám z tela odoberá to znamená že mlieko odvápňuje. Všade sa hovorí, že aké je zdravé ale neverte tomu lebo ak by povedali ľudom pravdu málokto by kupoval mlieko a mliekárenský priemysel by krachol. Rozmýšľajte to čo tu píšem je pravda a dáva to zmysel. Jediné mlieko ktoré sa môže piť je kozie mlieko a kefírové. Ostatné produkty z mlieka sú škodlivé a to jogurty, syry a najmä tavené syry. Ak mi neveríte tak ako je to možné že ľudia čo celý život pijú mlieko dostanú osteoporózu a tí čo ho nepijú ju majú veľmi málo? Rozmýšľajte a nedajte sa ohlupovať inými veď nato sme dostali mozog aby sme uvažovali. Takže to že mlieko je zdravé je proste mýtus. Ak mi neveríte neverte, ja som vás tu neprišiel presviedčať ale len oboznámiť. Ak sa ma chcete niečo spýtať napíšte mi na hammel@post.sk

Na overenie prikladám dôveryhodný zdroj kde si to môžete overiť. www.zdravi-az.cz

Help

ja ho pijem uz par desatroci a ziadny problem.
Ale je to geneticky dane u kazdeho jednotlivca ci mu sposobi ,alebo nie nejaky problem.
Kazdy by mal vediet co je pre neho vhodne a nie tu zatracovat mliecne produkty.

12luca6

Ludia, co tvrdia ze mlieko nie je skodlive, su kratkozraki .... ja osobne asi od 13 rokov som zacala mat problemy s mliekom. Odmalicka mam atopicky exem, ktory na isty cas ustupi. Ked zacnem pit napriklad aj mlieko, vrati sa.
Mlieko ako take zahlienuje organizmus a na tomto fakte nikto nic nezmeni.
Kravske mlieko nepouzivam vobec, nie je vobec take plnohodnotne, nahradila som ho sojovym, ktore sice nema tolko vapnika, ale vykompezuje sa to mnozstvom vitaminov, ktore obsahuje { niekolko nasobne viac ako kravske}
Mlieko sa vobec neodporuca pri detoxe organizmu!!!
A z coho prameni mnozstvo chorob ? z toho, ze mame ,,zasvineni" organizmus. Takze treba sa trosku zamysliet a mozno aj prehodnotit mnozstvo konzumovaneho mlieka.
Odporucam knihu Pravda o mlece - takmer vsade je sice vypredana, ale oplati sa ju vycihat a nastudovat. :}

[zruseny12]

...tak to by ste sa cudovali,kolko ZLA A SKODY vie narobit aj MLIEKO v tele.../ale samozrejme,ked je clovek na neho alergicky/
inak MLIEKO- ZAHLIENUJE.../ZAHLIENENIE NIE JE TIEZ NEJAKA VYHRA PRE CLOVEKA,len mozno ked pridu nejake tazkosti-ZAPAL atd.tak to clovek tak neberie,ze je to prave z mlieka a mysli si,ze je iba prechladeni a ma to iba zo zimi,prievanu atd./
COLA zasa ma ine minus...napr.odobera VAPNIK Z TELA...atd.
ja teraz viem presne,ze ked napr.dcera je chora je nachladena- ma chripku,okamzite jej vysadim aj mliecne vyrobky a skor sa dostane z toho,ako keby bola chora a este k tomu jedla mliecne vyrobky...vtedy jej vyradim aj sladkosti...a snazim jej davat len zeleninu a ovocie a potraviny ktore NEZAHLIENUJU...
PODLA MNA JE TO KAZDEHO OSOBNA VEC,CO JE atd.ALE POTOM BY NEMAL OSOCOVAT LEKAROV,KED HO Z NIECOHO NEMOZU DOSTAT,KED NEVIE SI ROZKAZAT,ZE TOTO ALEBO TOTO BY NEMAL JEST...TYM NEZASTAVAM ANI LEKAROV,LEBO SU VSELKIJAKY AJ LEKARI...
je to velmi tazke vysvetlovat ludom napr.ze aj MLIEKO vie VELMI POSKODIT ZDRAVIE A TELO,ked to ludia nezaziju na vlastnej kozi...

datelinka

kaciatko, ale kde su dokazy ze prave mlieko je take skodlive?
a nemyslela som to s tymi chutami tak, ze kazdy ma jest len co mu chuti. jednoducho treba pocuvat organizmus. sam si zapyta, co mu je potrebne. velmi intenzivne to pocituje zena, ktora je tehotna. a tym nemyslim, ze ma zjest kilo cokolady. jednoducho, ak mas chut na pecen, das si pecen, ak na ryby, das si ich, pretoze telo potrebuje urcite aj ked len stopove prvky a "vypyta" si ich.
ja sama mlieko nepijem, uz velmi davno som si nedala ani pohar mlieka, ale nevidim dovod, aby som sa zastavala tejto teorie - nepit mlieko. poznam ludi, co citia potrebu pit mlieko. a urcite nie od smadu. v tomto urcite kazdy bude suhlasit, ze od smadu je najlepsia voda. (len enzacnime zas o vode destilovanej) :-))