Rakovina prsníka - nezhubný nádor

Prsná žľaza je tvorená kanálikmi (ductus), ktoré vyúsťujú do prsnej bradavky. Vo vnútri týchto kanálikov môžu vznikať malé benígne nádory nazývané intraduktálne papilómy.

Intraduktálny papilóm je nezhubný nádor prsníka. Prsná žľaza je tvorená kanálikmi (ductus), ktoré vyúsťujú do prsnej bradavky. Vo vnútri týchto kanálikov môžu vznikať malé benígne nádory nazývané intraduktálne papilómy. Spôsobujú obštrukciu kanálikov pri dojčení a celkový dyskomfort. Papilomatóza predstavuje zvýšené riziko malígneho zvrhnutia.

Príznaky rakoviny prsníka

  • Vodnatý výtok z prsnej bradavky
  • Krvavý výtok z prsnej bradavky
  • Hmatná rezistencia v prsníku

Diagnostika rakoviny prsníka

  • Cytologické vyšetrenie výtoku
  • Chirurgická excízia a mikroskopické vyšetrenie odobratej vzorky

Liečba rakoviny prsníka

  • Chirurgická excízia
DANO777

NA RAKOVINU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, CUKOR, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.