Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vo Veľkej Británii štartuje nábor na testovanie kondómov

BRATISLAVA 30. marca (WEBNOVINY) - Jeden z najznámejších výrobcov kondómov odštartoval vo Veľkej Británii svoje prvé "dobrovoľné verbovanie" verejnosti do testovania svojich produktov. Autori myšlienky, ktorá zožala veľký úspech vo Francúzsku, potrebujú zohnať 5 000 ľudí, ktorí nemajú partnera, ale aj vydaté ženy a ženatých mužov či páry, ktoré by zhodnotili svoje skúsenosti s používaním ich kondómov a lubrikantov.

BRATISLAVA 30. marca (WEBNOVINY) - Jeden z najznámejších výrobcov kondómov odštartoval vo Veľkej Británii svoje prvé "dobrovoľné verbovanie" verejnosti do testovania svojich produktov. Autori myšlienky, ktorá zožala veľký úspech vo Francúzsku, potrebujú zohnať 5 000 ľudí, ktorí nemajú partnera, ale aj vydaté ženy a ženatých mužov, či páry, ktoré by zhodnotili svoje skúsenosti s používaním ich kondómov a lubrikantov.

Dobrovoľníkov oslovili cez internet. Zapojiť sa môžu muži i ženy všetkých vekových kategórií, etnických skupín a orientácií. Pre porovnanie, len v prvý deň projektu vo Francúzsku prišlo asi 14 000 žiadostí o zaradenie do testovania.

Od účastníkov sa očakáva cez internet reportovať, do akej miery sú spokojní s kondómami a použitými lubrikantmi a či sa zlepšila kvalita ich sexuálneho života.

SITA/AP

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať