Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podľa R. Fica každý musí mať prístup k zdravotnej starostlivosti

BRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Súčasná, sociálno-demokraticky orientovaná vláda nebude obmedzovať prístup ľudí k zdravotnej starostlivosti, uviedol v nedeľu pre médiá premiér Robert Fico. Dodal, že "urobíme všetko pre to, aby každý, bez ohľadu na to, či má 7-tisícový alebo 150-tisícový príjem, mal možnosť prístupu k bezplatnej zdravotnej ...

BRATISLAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Súčasná, sociálno-demokraticky orientovaná vláda nebude obmedzovať prístup ľudí k zdravotnej starostlivosti, uviedol v nedeľu pre médiá premiér Robert Fico. Dodal, že "urobíme všetko pre to, aby každý, bez ohľadu na to, či má 7-tisícový alebo 150-tisícový príjem, mal možnosť prístupu k bezplatnej zdravotnej starostlivosti, ktorá bude samozrejme presne stanovená." Do slovenského zdravotníctva ide okolo 110 mld. Sk ročne, pripomenul. Vláda chce podľa Ficových slov urobiť v týchto financiách poriadok, pretože pri takom rozpočte, pokračoval Fico, nie je možné, aby boli také problémy, ako sa v súčasnosti prezentujú.

Povedal, že keby bolo na ňom, zriadi iba jednu zdravotnú poisťovňu, musí však rešpektovať dohody a názory koaličných partnerov. Zabránenie zisku poisťovní je pre vládu absolútnou prioritou a v tomto pôjde tvrdo za svojím cieľom, uviedol Fico a dodal, že " nie je možné, aby zdravotné poisťovne vyberali od ľudí peniaze a potom si z toho vytvárali 500- alebo 600-miliónový zisk ".

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať