Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odovzdali petíciu ministerstvu zdravotníctva

KOŠICE 14. júna (WEBNOVINY) - Petíciu s takmer 6 000 podpismi občanov odovzdali zástupcovia Slovenskej lekárskej únie špecialistov (SLÚŠ) v podateľni Ministerstva zdravotníctva SR. Agentúru SITA o tom vo štvrtok informoval prezident SLÚŠ Andrej Janco. Petícia žiada rovnaké podmienky pre činnosť štátnych aj neštátnych zdravotníckych zariadení a zdravotných ...

KOŠICE 14. júna (WEBNOVINY) - Petíciu s takmer 6 000 podpismi občanov odovzdali zástupcovia Slovenskej lekárskej únie špecialistov (SLÚŠ) v podateľni Ministerstva zdravotníctva SR. Agentúru SITA o tom vo štvrtok informoval prezident SLÚŠ Andrej Janco. Petícia žiada rovnaké podmienky pre činnosť štátnych aj neštátnych zdravotníckych zariadení a zdravotných poisťovní, zachovanie demokracie v riadení rezortu a splnenie predvolebných sľubov strany Smer o financovaní zdravotníctva.

"V petícii sa občania aj zdravotníci zhodli na podmienkach, ktoré považujú za kľúčové pre správne fungovanie zdravotníctva. Ich dodržanie má za cieľ odstrániť zmätok a neistotu, ktoré dnes vládnu v zdravotníctve v dôsledku jeho neodborného vedenia. Očakávania občanov aj zdravotníkov sa dajú naplniť len vo vyváženom demokratickom prostredí,“ povedal Janco.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať