Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Centrálne registre bude riešiť IBM

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - Infraštruktúru štandardizácie centrálnych registrov bude pre slovenské zdravotníctvo riešiť firma IBM Slovensko, spol. s r.o. Ako vyplýva z oznámenia vo Vestníku verejného obstarávania, IBM získala zákazku ministerstva zdravotníctva formou rokovacieho konania bez zverejnenia, pretože tieto služby môže pre ochranu výhradných ...

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - Infraštruktúru štandardizácie centrálnych registrov bude pre slovenské zdravotníctvo riešiť firma IBM Slovensko, spol. s r.o. Ako vyplýva z oznámenia vo Vestníku verejného obstarávania, IBM získala zákazku ministerstva zdravotníctva formou rokovacieho konania bez zverejnenia, pretože tieto služby môže pre ochranu výhradných práv dodávať iba IBM. Celková cena zákazky by mala dosiahnuť 27,967 mil. Sk bez dane z pridanej hodnoty.

Registre pokrývajúce celé Slovensko zahŕňajú register prijímateľov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkov, liekov, optiky, zdravotníckeho materiálu a pomôcok, výkonov a diagnóz. IBM je najväčšia firma na svete v oblasti informačných technológií. Ministerstvo zdravotníctva podpísalo zmluvu so spoločnosťou IBM Slovensko, s.r.o. 7. mája.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať