Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Systém pre transplantácie má stáť asi 11,8 mil. Sk

BRATISLAVA 14. septembra (WEBNOVINY) - Centrálna finančná a kontraktačná jednotka ministerstva financií vypísala verejnú súťaž na vytvorenie centrálneho informačného systému pre program transplantácie orgánov, tkanív a buniek v SR. Ako sa uvádza vo Vestníku verejného obstarávania, kritériom pre výber bude najnižšia cena. Predpokladaná cena je pritom ...

BRATISLAVA 14. septembra (WEBNOVINY) - Centrálna finančná a kontraktačná jednotka ministerstva financií vypísala verejnú súťaž na vytvorenie centrálneho informačného systému pre program transplantácie orgánov, tkanív a buniek v SR. Ako sa uvádza vo Vestníku verejného obstarávania, kritériom pre výber bude najnižšia cena. Predpokladaná cena je pritom 350 tis. eur bez DPH, čo predstavuje približne 11,8 mil. Sk.

Centrálny systém bude na pôde Slovenského centra orgánových transplantácií pri Slovenskej zdravotníckej univerzite koordinovať odbery, umiestnenie orgánov, tkanív a buniek najvhodnejším príjemcom, evidovať transplantácie, zaisťovať bezpečnosť a sledovateľnosť orgánov po transplantácii. Svoje ponuky môžu uchádzači predložiť do 17. októbra.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať