Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V nedeľu sa bude v Auparku hovoriť o cholesterole

BRATISLAVA 15. septembra (SITA) - V nedeľu 16. septembra sa v priestoroch centrálneho vchodu bratislavského Auparku bude v čase od 14:00 do 18:00 konať podujatie nazvané Cholesterol nemá súcit. Akcia sa uskutoční pri príležitosti Mesiaca o srdcových témach (MOST). Návštevníci sa tu budú môcť poradiť o svojich zdravotných problémoch s odborníkom z praxe ...

BRATISLAVA 15. septembra (SITA) - V nedeľu 16. septembra sa v priestoroch centrálneho vchodu bratislavského Auparku bude v čase od 14:00 do 18:00 konať podujatie nazvané Cholesterol nemá súcit. Akcia sa uskutoční pri príležitosti Mesiaca o srdcových témach (MOST). Návštevníci sa tu budú môcť poradiť o svojich zdravotných problémoch s odborníkom z praxe a zúčastniť sa krátkych prednáškových blokov. Z Poradne zdravie Petržalka bude prítomná doktorka Zora Gerová, ktorá poradí ako si znížiť svoj cholesterol a zdravšie žiť a tiež odpovie na otázky účastníkov. Navyše bude merať pás, vypočíta množstvo telesného tuku a index telesnej hmotnosti (BMI). Účastníci podujatia sa tiež budú môcť naučiť ako správne cvičiť na fitlopte. Pre dospelých je pripravený vedomostný kvíz a zapojiť sa budú môcť aj do výhernej ankety. Pre deti bude zasa pripravená súťaž v chytaní rybiek a maľovanie na tvár. Záštitu nad akciou prevzal starosta mestskej časti Bratislava - Petržalka Milan Ftáčnik.

September sa stal tento rok po prvý raz Mesiacom O Srdcových Témach (MOST). Vo svete je tiež považovaný za tzv. Cholesterol Awareness Month, teda mesiac, kedy odborná verejnosť intenzívnejšie komunikuje cholesterolovú problematiku. Cieľom projektu MOST je informovať verejnosť o srdcovo-cievnych ochoreniach a zvýšenie povedomia verejnosti o rizikách prispievajúcich k týmto ochoreniam.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať