Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Levočská nemocnica utŕžila vlani 234 miliónov korún

BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča utŕžila v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 234 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe, ktorú vykázala vo výške 87,4 mil. Sk, vygenerovala pridanú hodnotu v objeme 152,5 mil. Sk. Spoločnosť zaznamenala v roku 2006 aj tržby z predaja tovaru ...

BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča utŕžila v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 234 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe, ktorú vykázala vo výške 87,4 mil. Sk, vygenerovala pridanú hodnotu v objeme 152,5 mil. Sk. Spoločnosť zaznamenala v roku 2006 aj tržby z predaja tovaru 4,4 mil. Sk. Ako ďalej vyplýva z údajov zverejnených v Obchodnom vestníku prostredníctvom portálu www.epi.sk, dosiahla spoločnosť v roku 2006 čistý zisk 4,1 mil. Sk.

Ku koncu minulého roka evidovala levočská nemocnica majetok v hodnote 132,1 mil. Sk, z čoho obežný majetok predstavoval 68,9 mil. Sk. Vlastné imanie krylo majetok spoločnosti 73,6 %. Záväzky ku koncu roka 2006 vyčíslila spoločnosť na 34,8 mil. Sk, pričom krátkodobé záväzky tvorili 28 mil. Sk.

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, a.s. bola zapísaná do Obchodného registra v roku 2005. Výška jej základného imania je podľa výpisu z Obchodného registra 51,1 mil. Sk. Levočská nemocnica je poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení ústavnej starostlivosti v rôznych špecializačných odboroch a tiež v celom rade špecializovaných ambulancií.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať