Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Letecká vojenská nemocnica utŕžila vlani 134,6 mil. Sk

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Letecká vojenská nemocnica, ktorá má sídlo v Košiciach, utŕžila v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 134,6 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 50,4 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu v objeme 86,1 mil. Sk. V roku 2006 zaznamenala letecká nemocnica aj tržby ...

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Letecká vojenská nemocnica, ktorá má sídlo v Košiciach, utŕžila v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 134,6 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 50,4 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu v objeme 86,1 mil. Sk. V roku 2006 zaznamenala letecká nemocnica aj tržby z predaja tovaru v hodnote 1,7 mil. Sk. Ako ďalej vyplýva z údajov zverejnených v Obchodnom vestníku prostredníctvom portálu www.epi.sk, vykázala spoločnosť v roku 2006 stratu vo výške 23 mil. Sk.

Ku koncu minulého roka evidovala spoločnosť majetok v hodnote 221,3 mil. Sk, z čoho neobežný majetok predstavoval 161,7 mil. Sk. Vlastné imanie krylo majetok spoločnosti do výšky 79,2 %. Záväzky ku koncu roka 2006 vyčíslila letecká nemocnica na 45,4 mil. Sk, pričom krátkodobé záväzky tvorili 44,9 mil. Sk.

Spoločnosť Letecká vojenská nemocnica, a.s. bola zapísaná do Obchodného registra v roku 2006, pričom jej zriaďovateľom je Ministerstvo obrany SR. Podľa výpisu z Obchodného registra je výška jej základného imania 155 mil. Sk. Nemocnica poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť príslušníkom ozbrojených zložiek, vojenskému a civilnému leteckému personálu i poistencom všetkých zdravotných poisťovní ako aj pacientom bez poistenia vrátane občanov zo zahraničia, ktorí hradia svoju zdravotnú starostlivosť priamou platbou.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať