Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Miška operujú, mal problémy s tráviacim traktom

BRATISLAVA 30. septembra (WEBNOVINY) - Chlapčeka Miška Müllera opäť operujú. Operácia sa začala krátko pred osemnástou hodinou po tom, ako mal problémy s tráviacim traktom. Uviedla to v hlavnej spravodajskej relácii televízia Markíza. Informácie jej potvrdil prednosta kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny Tibor Šagát. Stav malého Mareka zostáva ...

BRATISLAVA 30. septembra (WEBNOVINY) - Chlapčeka Miška Müllera opäť operujú. Operácia sa začala krátko pred osemnástou hodinou po tom, ako mal problémy s tráviacim traktom. Uviedla to v hlavnej spravodajskej relácii televízia Markíza. Informácie jej potvrdil prednosta kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny Tibor Šagát. Stav malého Mareka zostáva naďalej kritický.

Lekári Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave v sobotu povedali, že Miškov zdravotný stav sa zlepšil, preberá sa z umelého spánku a niekoľko ráz aj žmurkol. Oznámili, že začal sám "pridychovať k prístroju", krvný obeh mu pracoval samostatne a za pomoci medikamentov spĺňajú svoju funkciu aj obličky a pečeň. Šagát zároveň ale upozorňoval na možnú časovanú bombu v Miškovom zažívacom systéme. Marekov stav v sobotu bol kritický, jeho nervový systém nedokázal prijať akýkoľvek podnet a zhoršovala sa funkcia jeho pečene. Marekovi tiež diagnostikovali opuch mozgu.

Siamské dvojičky od seba operačne oddelili 14. septembra.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať