Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SÚSCCH utŕžil vlani z vlastnej produkcie 357,8 mil. Sk

BRATISLAVA 1. októbra (WEBNOVINY) - Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (SÚSCCH), a.s. so sídlom v Banskej Bystrici, utŕžil v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 357,8 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 239,5 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu 118,3 mil. Sk. Ako ďalej vyplýva z údajov zverejnených v ...

BRATISLAVA 1. októbra (WEBNOVINY) - Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (SÚSCCH), a.s. so sídlom v Banskej Bystrici, utŕžil v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb 357,8 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 239,5 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu 118,3 mil. Sk. Ako ďalej vyplýva z údajov zverejnených v Obchodnom vestníku prostredníctvom portálu www.epi.sk, vykázal ústav v roku 2006 stratu vo výške 1,2 mil. Sk.

Ku koncu minulého roka evidovala spoločnosť majetok v hodnote 682,6 mil. Sk, z čoho neobežný majetok predstavoval 392,7 mil. Sk. Vlastné imanie krylo majetok spoločnosti do výšky 87,2 %. Záväzky ku koncu roka 2006 vykázal ústav v objeme 86,8 mil. Sk, pričom krátkodobé záväzky tvorili 59,9 mil. Sk.

Akciová spoločnosť Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb bola zapísaná do Obchodného registra v roku 2006. Základným účelom SÚSCCH je plnenie úloh súvisiacich so zabezpečovaním komplexnej ambulantnej a ústavnej starostlivosti o dospelých pacientov s vrodenými a získanými chorobami srdca a veľkých ciev. Podľa výpisu z Obchodného registra je základné imanie akciovej spoločnosti 542,4 mil. Sk.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať