Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemocnica v Biskupiciach sa zaviazala splatiť dlh za vodu

BRATISLAVA 10. októbra (WEBNOVINY) - Špecializovaná geriatrická nemocnica v Podunajských Biskupiciach uznala svoj dlh voči Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS). Ide o dlh 1,2 milióna korún a nemocnica sa zaviazala postupne splácať pohľadávky za vodné a stočné v dohodnutých splátkach počas jedného roka. Agentúru SITA o tom informoval hovorca ...

BRATISLAVA 10. októbra (WEBNOVINY) - Špecializovaná geriatrická nemocnica v Podunajských Biskupiciach uznala svoj dlh voči Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS). Ide o dlh 1,2 milióna korún a nemocnica sa zaviazala postupne splácať pohľadávky za vodné a stočné v dohodnutých splátkach počas jedného roka. Agentúru SITA o tom informoval hovorca BVS Zenon Mikle.

Nemocnica sa tiež zaviazala uhradiť všetky ďalšie priebežne vystavované faktúry za dodávku pitnej vody a za odvádzanie odpadových vôd. Podľa podpísanej dohody budú nemocnici fakturované aj poplatky z omeškania za oneskorené úhrady. V prípade neuhradenia dohodnutej splátky alebo priebežnej novej faktúry, BVS preruší dodávku vody do nemocnice, zdôraznil Mikle.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať