Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vojenské zdravotnícke zariadenia a.s. vlani so stratou

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Vojenské zdravotnícke zariadenia, so sídlom v Piešťanoch, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť, utŕžila v období od februára 2006 do konca minulého roka z predaja vlastných výrobkov a služieb 157,3 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 71,6 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu ...

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) - Akciová spoločnosť Vojenské zdravotnícke zariadenia, so sídlom v Piešťanoch, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť, utŕžila v období od februára 2006 do konca minulého roka z predaja vlastných výrobkov a služieb 157,3 mil. Sk. Pri výrobnej spotrebe vo výške 71,6 mil. Sk, vygenerovala spoločnosť pridanú hodnotu vo výške 88,7 mil. Sk. Firma zaznamenala v minulom roku aj tržby z predaja tovaru v hodnote 4,7 mil. Sk. Ako ďalej vyplýva z údajov zverejnených v Obchodnom vestníku, vykázala spoločnosť v minulom roku stratu v objeme 24,2 mil. Sk.

Ku koncu minulého roka evidovala spoločnosť majetok v hodnote 521,2 mil. Sk, z čoho neobežný majetok predstavoval 484,4 mil. Sk. Vlastné imanie krylo majetok firmy do výšky 94,7 %. Záväzky ku koncu roka 2006 vyčíslila spoločnosť vo výške 26,8 mil. Sk, pričom krátkodobé záväzky tvorili 24 mil. Sk.

Akciová spoločnosť Vojenské zdravotnícke zariadenia vznikla vo februári 2006 so 100 % majetkovou účasťou štátu v pôsobnosti Ministerstva obrany Slovenskej republiky. Spoločnosť zamestnávala k záveru minulého roka celkovo 323 zamestnancov, pričom ich priemerná mzda za minulý rok dosiahla 22 346 tis. Sk. Podľa výpisu z Obchodného registra je výška základného imania spoločnosti 492 mil. Sk.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.