Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klinický stav Miška Müllera sa nezmenil

BRATISLAVA 25. októbra (WEBNOVINY) - Klinický stav Michala Müllera sa za uplynulých 24 hodín nezmenil. Prostredníctvom svojej internetovej stránky o tom informovala Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Bratislave, kde je chlapček hospitalizovaný. Miškov stav je kritický, pokračuje sa v komplexnej resuscitačnej starostlivosti. Siamské dvojičky ...

BRATISLAVA 25. októbra (WEBNOVINY) - Klinický stav Michala Müllera sa za uplynulých 24 hodín nezmenil. Prostredníctvom svojej internetovej stránky o tom informovala Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Bratislave, kde je chlapček hospitalizovaný. Miškov stav je kritický, pokračuje sa v komplexnej resuscitačnej starostlivosti.

Siamské dvojičky sa narodili 11. apríla tohto roka. Oddelili ich 15. septembra po asi devätnásťhodinovej operácii. Zákrok bol nevyhnutný, pretože deti začali mať problémy s dýchaním. Po operácii, ako lekári predpokladali, sa dostavili komplikácie, ktorým Marek devätnásť dní po operácii, 4. októbra, podľahol. Bezprostrednou príčinou jeho úmrtia bolo zlyhanie pečene, obličiek a mozgu. Prognóza brata Miška bola od začiatku lepšia, no v posledných dňoch jeho stav komplikujú ťažkosti so zažívacím traktom.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať