Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lekár Lipták nazval poslankyňu Muškovú "vrahyňou detí"

BRATISLAVA 26. októbra (WEBNOVINY) - Známy bratislavský lekár Peter Lipták na svojom blogu označil poslankyňu Národnej rady SR za Ľudovú stranu - HZDS Ľudmilu Muškovú za vrahyňu detí a kreatúru. Titulok jeho článku na blogu znie "Vrah detí“poslankyňa Mušková vyzýva na zabíjanie detí infekciami. Lipták tvrdí, že poslankyňa podporuje názory, že ...

BRATISLAVA 26. októbra (WEBNOVINY) - Známy bratislavský lekár Peter Lipták na svojom blogu označil poslankyňu Národnej rady SR za Ľudovú stranu - HZDS Ľudmilu Muškovú za vrahyňu detí a kreatúru. Titulok jeho článku na blogu znie "Vrah detí“poslankyňa Mušková vyzýva na zabíjanie detí infekciami. Lipták tvrdí, že poslankyňa podporuje názory, že lekári, ktorí očkujú, sú vrahovia detí alebo keď dieťa uhryzne besné zviera, treba zabrániť, aby bolo očkované proti besnote. Ďalšími takými názormi sú napríklad, že keď dieťa utrpí hlbokú ranu, treba zabrániť očkovaniu proti tetanu alebo očkovanie proti hepatitíde vyvoláva hepatitídu, treba ho odmietnuť. Mušková tiež vraj presadzuje názory, podľa ktorých očkovanie znižuje imunitu, či infekčné ochorenia sú dobré, očkovanie proti nim je škodlivé. "Tak, takáto kreatúra verejne podporujúca zabíjanie detí infekčnými chorobami sedí v 21. storočí v slovenskom parlamente," píše na blogu Lipták.

Mušková na Liptáka za jeho článok podá na súd žalobu na ochranu osobnosti. "Nevyslovila som ani jeden z názorov, ktoré podľa pána Liptáka podporujem. Ja len vyzývam na diskusiu o problematike očkovania," uviedla dnes pre agentúru SITA Mušková.

Problematike očkovania bola venovaná konferencia Riziká očkovania, kde Mušková vystúpila v panelovej diskusii.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať