Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klinický stav Miška Müllera zostáva kritický

BRATISLAVA 30. októbra (WEBNOVINY) - Klinický stav Miška Müllera sa v uplynulých dňoch nezmenil a naďalej ostáva kritický. Prostredníctvom svojej internetovej stránky o tom informovala Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Bratislave, kde je malý pacient hospitalizovaný. Aj naďalej sa pokračuje v komplexnej resuscitačnej starostlivosti. Siamské ...

BRATISLAVA 30. októbra (WEBNOVINY) - Klinický stav Miška Müllera sa v uplynulých dňoch nezmenil a naďalej ostáva kritický. Prostredníctvom svojej internetovej stránky o tom informovala Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Bratislave, kde je malý pacient hospitalizovaný. Aj naďalej sa pokračuje v komplexnej resuscitačnej starostlivosti.

Siamské dvojičky Miško a Marek sa narodili 11. apríla tohto roka. Oddelili ich 15. septembra po asi devätnásťhodinovej operácii. Zákrok museli podstúpiť, pretože začali mať ťažkosti s dýchaním. Po operácii, ako lekári predpokladali, sa dostavili komplikácie, ktorým Marek devätnásť dní po operácii, 4. októbra, podľahol. Bezprostrednou príčinou jeho úmrtia bolo zlyhanie pečene, obličiek a mozgu. Prognóza jeho brata Miška bola od začiatku lepšia, no v posledných dňoch jeho stav komplikujú ťažkosti so zažívacím traktom.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať